2733
2734
عنوان

شوهرم جاشو جدا کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 1928 بازدید | 69 پست
دلم میخواد وقتی میاد بالا بگیرمش بغلش کنم دیگه مال خودمشه😊🤩😀

این از این شیطوناس فقط بالا پایین میپره😍 خودمم خیلی دوسش دارم وروجکووو

زن ها، گاهی اوقات حرفی نمی زنند چون به نظرشان لازم نیست که چیزی گفته شود! تنها با نگاهشان حرف می زنند… به اندازه یک دنیا با نگاهشان حرف می زنند. اگر زنی برایتان اهمیت دارد، از چشمانش به سادگی نگذرید! به هیچ وجه…
نه نبود، یه چت معمولی بود ، فقط گفته بود به دختره که مجرده! دختره ترشیده م خودشو تو لباس عروس میدید

عزیزم همسرت ،شریک زندگیته تو سختی و توشی باید کنارهم باشین،به نظرم یه زمان بزار مثلا یه هفته،جاتو برداری برو بغلش کنارش بخواب،مطمئن باش اون چت از کمبود محبت بوده،مجرد بودن فقط به شناسنامه نیست به بی همزبونیه،به هیییییچ وجه تو تایم انتخابیه یه هفته‌ت جاتو تغییر نده ببین اوضاع چجور میشه اگه خوب شد ادامه بده،ببین این همه آدم رو تخت نمیخوابن چیشون شده؟

دود اگر بالا نشیند کسر شان شعله نیست♥️،جای چشم ابرو نگیرد گرچه او بالاتر است😌
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم همسرت ،شریک زندگیته تو سختی و توشی باید کنارهم باشین،به نظرم یه زمان بزار مثلا یه هفته،جاتو بر ...

من مشکلی ندارم رو زمین بخوابم میترسم اونجا هم برم طور دیگه برخورد کنه دوباره کنف شم ، خیلی سر این مسئله تلاش کردم ، به نظرتون دارم خودمو کوچیک میکنم؟

دوای درد مرا هیچ کس نمی‌داند! فقط بگو به طبیبان دعا کنند مرا
من مشکلی ندارم رو زمین بخوابم میترسم اونجا هم برم طور دیگه برخورد کنه دوباره کنف شم ، خیلی سر این مس ...

اصلا،من وضعیتم خیللللی بدتر بود،سعی کن با آرامش و متانت کارتو پیش ببری،مرحله به مرحله،اول جاتو نبر،برو کنارش تی وی نزگا کن،بعد مثلا خوابت برده،همونجا بغلش تا صبح سرکن، فرداش تو یه موقعیت مناسب بگو دیشب بغلت معنای خواب راحتو فهمیدم دوباره،شبش بی سر و صدا جاتو بردار بندا  کنارش،سعی کن فاصله رو صفر کنی نتیجه میگیری ان شالله

دود اگر بالا نشیند کسر شان شعله نیست♥️،جای چشم ابرو نگیرد گرچه او بالاتر است😌
2731
اصلا،من وضعیتم خیللللی بدتر بود،سعی کن با آرامش و متانت کارتو پیش ببری،مرحله به مرحله،اول جاتو نبر،ب ...

امیدوارم

بچه نزدیک دو سالشه، با این رفتارش انتظار داره رابطه منظمی داشته باشیم

شاید بچه گریه میکنه یا اذیت میکنه 

بعضی وقتا مرد تحمل مادر رو نداره میگه مادرش ک هست 

یکی هم ممکنه بقیه ساعات روز و ...فرصت نمیکنه با دقت فیلم ببینه 

و اون ساعاتو راحت فیلم میبینه و راحت خوابش میبره 

علاقه ب تلوزیون و سینمایی هم وجود داره گاهی 

خستگی 

فشار اقتصادی 

کلی دلایل دیگ 

ک فقط میتونم بگم صبر همکاری آرامش میتونه برات قابل تحمل بکنه 

بعضی وقتا هرچی بیشتر سعی کنی  یکیک تحت فشار بزاری یا زوم کنی رو موضوعی بیشتر گندش در میاد 

این نظر منه 

خودت هم باید سعی کنی شرایط رو مهیا کنی 

خواب بچه 

رفتار خوب و با لحن مناسب 

توی طول روز برخورد مناسب باشه 

ب مشاوره نیاز بود سامانه هایی هستن پاسخگوان بهرحال ما یه زاویه از زندگیتونو اوتم در چند سطر داریم میبینبم 

یه کم صبوری کن

باز هم میگم این نظر منه استادمون میگفت مردا مث کش میمونن هرچی کشش ندی موضوعو ب نقاط مثبت تمرکز کنی زودتر نتیجه میگیری

خب اینم راهیه

آره گلم بهترین راهه ببین شوهر من باید تلویزیون روشن باشه با صداش بخوابه بعد من نیم ساعت بعد خاموشش کنم ولی از روز اول خودمو سازگار کردم تا الان نذاشتم جاش جدا باشه خرو پف هم میکنه عادت بد زیاد داره

نظر اکثر دوستان اینه که من باید خودمو با شرایطش سازگار کنم ، من فکر میکردم حرکت عجیبیه که سعی می‌کنه تنها بخوابه گویا لابد عادی رفتار کنم

2740
نظر اکثر دوستان اینه که من باید خودمو با شرایطش سازگار کنم ، من فکر میکردم حرکت عجیبیه که سعی می‌کنه ...

ببین مردا بر عکس ما وقتی ناراحتن نیاز ب تنهایی دارن با خودشون خلوت کنن 

ما نه دوس داریم یکی حتی تو حالت دلخوری کنارمون باشه 

تا حد و ساعتی ک فکر میکنی نیاز داره تنها باشه و متوجهی ک اذیته ی کم بزار ب حال خودش باشه و همزمان رفتارت با ارامش و صبوری و با نشاط باشه 

از طرفی خواسته های خودتو نادیده نگیر 

توی رابطه متاهلی بنظرم غرور معنی نداره چون قرار نیست کسی بخاطر خواستش طعنه بشنوه 

یکی باید عقلی کنه بالاخره 

همزمان حتنا حواستون به نفر سوم زندگیت باشه ازین رفتارا تاثیر میپذیره 

ببین مردا بر عکس ما وقتی ناراحتن نیاز ب تنهایی دارن با خودشون خلوت کنن  ما نه دوس داریم یکی حت ...

ممنون عزیزم