2733
2739
عنوان

خانومايي كه خوي يا ماكو هستن لطفااااااا بيايننننن

| مشاهده متن کامل بحث + 172 بازدید | 29 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من ماکویی ام

با توکل به خدا میرسم به خواسته هام😍❤ fati_n77 سابقم، اون کاربریمو گفتم نی نی یار به فنا بده😁🤪 و بالاخره به لطف خدا مامان یه پسر کوچولوی خوشگل شدم💙🤤👩‍🍼
2738
راجب شهرتون اطلااات میدین ؟

شهر خوبیه، کسی کاری به بقیه نداره،ینی جوری که با یه پسر هم بری بیرون کسی یه نگاه هم نمیندازه که فضولی باشه،مهربونن آدماش، موقعیت شغلیشم عالیه، منطقه آزاده عزیز

با توکل به خدا میرسم به خواسته هام😍❤ fati_n77 سابقم، اون کاربریمو گفتم نی نی یار به فنا بده😁🤪 و بالاخره به لطف خدا مامان یه پسر کوچولوی خوشگل شدم💙🤤👩‍🍼
شهر خوبیه، کسی کاری به بقیه نداره،ینی جوری که با یه پسر هم بری بیرون کسی یه نگاه هم نمیندازه که فضول ...

مرسی عزیزم از قیمت خونه واسه خرید یا رهن خبر داری کدوم محل ها خوبه ؟ امنیت داره ؟

مرسی عزیزم از قیمت خونه واسه خرید یا رهن خبر داری کدوم محل ها خوبه ؟ امنیت داره ؟

امنیت داره گلم،اجاره و رهن بستگی به مدل خونه داره، سایت خیلی خوبه

عزيزدلم خيلي ممنونم ازت ♥️🙏🏻

خواهش میکنم عزیزم❤😊

2706