2737
2739
عنوان

همسر خوبی نبودم

| مشاهده متن کامل بحث + 3735 بازدید | 149 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا اینکه گفتی به چشم یه مالک همین حسو نمیتونم دور بریزم خیلی در عذابم  اینم بگم اون ملک اینق ...

خب دیگ مجبوری دورش بندازی چون ب ارامش خودت کمک میکنه

ب این فک کن ک اگ نمینداختنتون بیرون احتمالا الان همونجا بودید و مجبور ب زندگی با خانواده همسر و شاید هیچ وقت هم حس علاقه ب همسرت پیدا نمیکردی چون بهرحال این مشکلات باعث سرپا ایستادن همسرت شده

حرفم اینه کلا ازار نده خودتو هرچی بیشتر تکرا کنی بیشترم بهش فک میکنی ولش کن

🌹

مارو دور ننداز  
باز نخرید نشون  رو یجوری توجیه کنم. ولی اینکه من وسایل بردم اونجا و گفتن وسایلتو ببر این قلبمو ...

اینم از زرنگ بازیشون بوده میخواستن زودتر خونه پدریتو صاحب بشید که یه چیزی به پسرشون بماسته

مطمئنا آدمای خسیسی هستن و بازم مطمئنم بخاطر فقر مالی گذشته ست (مخصوصا مادرش)

ولی از همه اینا گذشته به فکر خودت باش و شوهرت... وای خیلی خیلی خیلی دلم برای شوهرت سوخت... بیچاره بین شما و خونوادش، شما رو انتخاب کرده و بخاطر اونا اذیت شده حقشه الان توام بخاطرش دلتو از کینه و بغض گذشته خالی کنی و یه رابطه خنثی با خونوادش داشته باشی که اونم بتونه آرامش داشته باشه. هرقدرم به روش نیاره و رابطه دونفریتون عالی باشه از ناراحتی شما ناراحته

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
2731
اینم از زرنگ بازیشون بوده میخواستن زودتر خونه پدریتو صاحب بشید که یه چیزی به پسرشون بماسته مطمئنا آ ...

اره بیچاره کلا رو ناراحتی من حساسه

و اینکه تو چقد عاقلی خوب فهمیدی. مادرش یبار جلو من به پدر شوهرم گف که درسته ما بچه ادم فقیری بودیم ولی ما هم احترام میخوایم. البته من خودم کیک درس کنم ببرم همیشه دست پر برم و...  

یعنی پدر شوهرم بعد عروسی ما پیرهن نخریده اینقد ک من براش خریدم. کت شلوار. پولکی نیستما اصلا. دلم از چیز دیگه پره

2740
چ جالب بود زندگیت استاترجون،قدر شوهرتوزندگیتوبدون همه غمهایی ک کشیدیو بخاطر محبت وخوبی شوهرت وازهمه ...

من هر بار دعوا میکنم  به خودم میگم این بار اخره اشک خودمو شوهرمو در میارم باز پیش میاد. دلم میخواد ببخشمشون. ک از عذاب رها شم. دعا کنید بتونم

اره من از خودم ناراحتم چون بخاطر اشتباهات پدر و مادر شوهرم من شوهرمو زدم چندین بار وسایلشو از خونم ر ...

تو فكر ميكني خيلي از همسرت بالاتري ولي از رفتار و منشت مشخصه كه نيستي اگر بودي انقدر توجهت ب كمبوداي زندگيت ك اونم اوايل ازدواج همه بدترشو دارن نبود

بعدشم مرده ديگه چيكار كنه؟برديش خونه بابات بعد لوازمشو ميريزي بيرون؟ يا الانم هنوز ميشيني فكراي بيخود ميكني ك چرا فلاني برات خونه نخريد و لوازمتو بردي حومه شهر؟

بجاي اين فكرايه خاله زنكي بشين رو رفتارت مطالعه كن و تجديدنظر كن رو كارات

تو فكر ميكني خيلي از همسرت بالاتري ولي از رفتار و منشت مشخصه كه نيستي اگر بودي انقدر توجهت ب كمبوداي ...

من نبردمش خونه بابام. باباش گف وسایلتو ببررر. من اشتباهتمو قبول دارم اینجا بیشتر اشتباهامو گفتم اول کار هم گفتم همسر خوبی نبودم پس بهتره شما اینقد منو نکوبی 

عزيزم تا ته خوندم

ولي ي چيز قابل درك نبود برام

اخه اصلا وظيفه پدرشوهرت نبوده ك چيزي بخره برات

وضع مالي شوهرتم ك ميدونستي

هيج خانواده اي هم گل و بلبل نيست

خانواده شوهرم خرجيشون با شوهر منه با اينكه دارن

من خيلي بيشتر. از. تو ازشون كشيدم منم مثل تو خانواده خوبي داشتم

ولي انقد گله نكردم

عزيزم ي ادماي بدبختي هستن ك نديديشون وگرنه خودتو سختي كشيده نميدونستي

شما فقط پر توقع بودي وگرنه با داشتن همچين همسري هرگز بدبخت نبودي

و اينكه داري سر خانوادش بهش ظلم ميكني

اين برداشت من بود گلم🌹

زندگي سخت تر از ايناست قوي باش

خوشحالم ك تجربه كسب كردي 

اميدوارم خوشبخت باشي همسر عالي داري😘😘😍🌼همين ي دنياست

ي مردايي هستن تو اين دنيا...نگم بهتره

من هر بار دعوا میکنم  به خودم میگم این بار اخره اشک خودمو شوهرمو در میارم باز پیش میاد. دلم میخ ...

نه توروخدا این کارو نکن فقط به این فکر کن که دنیا دار مکافاته

همون شوهری که باعث میشی اذیت بشه (اگه اینطور که میگی خودت تقصیر داشته باشی) یه روزی دست بالا پیدا میکنه و خودت عذاب میکشی حتی اگه اون کاری باهات نداشته باشه

یا خدای نکرده به یه روز نداشتنش تو زندگیت فکر کن...

خونواده ش هررررررچی هم بد و بی صفت باشن رگ و ریشه اون مَرد هستن و ضمنا انقدری بودن که همچین پسری ازشون دربیاد

مطمئن باش شوهرت رسم مردونگی و احترام به زن رو از همون پدر یاد گرفته

و اینکه اهل کار و پس انداز و تلاش و قناعته هم از مادرش داره...

با این فکرا یه ذره رفتار گذشته شونو توجیه کن که زندگیتون برای خودت و شوهرت آروم بشه

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
عزيزم تا ته خوندم ولي ي چيز قابل درك نبود برام اخه اصلا وظيفه پدرشوهرت نبوده ك چيزي بخره برات وضع ...

چطور وقتی قول داده وظیفش نبوده. اصلا از اول میگف ندارم. منم یا میگفتم اره یا نه. بعدم حق نداش تا دید بابام بهم خونه داده بگه وسایلتونو بردارید در حالی ک همه جا نشستن گفتن خونه مال بچشونه. اینجا جنوبه همه به بچشون خونه میدن اینجا جهیزیه رسم نیس ولی خونه با مرده .پدر شوهر من صدقه میده به کسی ک اون مرده برا بچش خونه داده.البته هرچند خونه اونجا قیمت ندارن روستاس خوب. میگم نخرید به جهنم من کینم اینه ک گف وسایلتو ببر. منکه خودم میرفتم حالا امروز نه فردا. اعتماد منو سو استفاده کرد. دندون تیز کردن برا اموال من 

بله همون خونه ک به ما گف جهازتون رو ببرید. گف شما که اکثرا فلان جایین. مرکز استان. وسایلتونم ببرید چ ...

نه گفتی اونا خونه شما زندگی میکنن که الان

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌