2737
2734
عنوان

پسرخالم بدجوری آبروش رفت😂

| مشاهده متن کامل بحث + 555 بازدید | 37 پست
توهم بزن مگه بهت نگفتم؟ قول دادیا🤨🤨😉

باشه من حالا حالا ها بیدارم میرم میزنم 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شوهر خالم کشت پسرخالمو این خونسردطور بود؟😐🙄🤨

خو گفتی چپکی نگاش کرد 

اون پسرخالع س نقطت تو جمع مجبور بود 😕چندش

ژیـــــنــا.                                                انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                             نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
خو گفتی چپکی نگاش کرد  اون پسرخالع س نقطت تو جمع مجبور بود 😕چندش

عزیزم جلو فامیل که نمیتونه که کتکش بزنه پسرخالم با من صمیمیه بهش گفتم چی شد گفت دعوا راه انداخت و اینا....

The bitter scene of a girl is that she can't calm down with ciggrate or even crying
چیزی نی خو ما هم تو فامیل داشتیم شاید وای فای مفتی بوده😂

خونه پدربزرگم که وای فای نداره ولی نمیدونم چه مرگش بود تو مهمونی خانوادگی داشت از این کارا می کرد😕

The bitter scene of a girl is that she can't calm down with ciggrate or even crying
2740