2726
عنوان

پسرخالم بدجوری آبروش رفت😂

555 بازدید | 37 پست

رفته بودیم خونه ی پدربزرگم بعد پسرخالم داشت تو گوشیش فیلم 18+ نگاه می کرد یه دفعه صدای فیلمه زیاد شد، بهش گفتم حداقل هنذفری میذاشتی تو گوشت🤣.باباش یه جوری نگاش کرد دلم سوخت براش🥺

The bitter scene of a girl is that she can't calm down with ciggrate or even crying

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یکم ری اکتشون عجیب بود 

خونسردطور بودن

بای

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2728

افرین پسرم از وقت خوابت گذشته برو بخواب کم ول بچرخ قاطی زن حامله و خانوما 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   

من یه سری پسر خالم داشت تو اسنستا میچرخید رفت رو فیلم ک زنه صدا میداد یهو خودش خندید سریع عوض کرد منم خودمو زدم ب اون راه ک نشنیدم

تاپیک حس ششم میبینم تشنج میکنم😐   مامانم میگه با رفیق ناباب نگرد😌        نمیدونه من خودم رفیق ناباب همم😎 نی نی یار جان کاش قبل ترکوندنم میگفتی پست سیاسی ممنوعه مگه نمیدونی من آلزایمر دارم 😐 
افرین پسرم از وقت خوابت گذشته برو بخواب کم ول بچرخ قاطی زن حامله و خانوما 

عه واقعا پسره؟؟؟😳

دوست نی نی سایتیه من که داری الان امضامو میخونی دعا میکنم الهی که به همممممه آرزوهات برسی.🥰🥰🥰 تو هم منو دعا کن😘😘
2706