2737
2739
عنوان

خوابم نمی بره خیلی دلم شور مدرسه پسرم می زنه

| مشاهده متن کامل بحث + 518 بازدید | 41 پست
من و همسرم حاضریم امسال اگه پیش دبستان هم نرفت پولش بدیم ولی سالهای بعد بره  میشه تو رو خدا بر ...

وای عزیزم چقر حساسی تازه بچت میخوادبره پیش اذیتش نکنید از توان خودش بیشتر ازش انتظار نداشته باشید و گرنه برای همیشه از درس و مدرسه زده میشه

دخترم نیمه اولیه شوهرم میگه اگه این جوری باشه فایده نداره سال بعدیش ثبت نام می کنیم حالا فکر کن نیمه ...

خواهرعزیز شما ب چ چیزایی فکر میکنیدا

این براتون مهم نیست ک اولین سال حضور بچه تون و اون خاطره ای ک تو ذهنش میمونه تو مدرسه باشه نه اینترنت؟؟

یعنی دلم میخواد برای بچه های این نسل زار زار گریه کنم از بس مظلومن... هی دست نزن کرونا هست دستتو بشو میکروب هست پارک ممنوع گردش ممنوع خونه فک و فامیل ممنوع الانم ک مدرسه مجازی

بیچاره ها😔😔😔

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پایه اول مهمه آخه مگه میشه بدون کلاس به بچه درس یادبدیم اونم منی که زود جوش میارم😭

منم دخترم چهارمه يعني پدرم در اومد

اول كه خيلي سخته مجازي 

خدا كنه مدارس باز بشه و كرونا بره ،تو مدرسه تكرار وتمرين ميشه خيلي بهتره اما تو خونه بچه ها هم زياد جدي نميگيرن

خدايا بچه هام و خانواده ام هميشه سلامت باشند.الهي آمين🌺🌺🌺🌺
2728
وای عزیزم چقر حساسی تازه بچت میخوادبره پیش اذیتش نکنید از توان خودش بیشتر ازش انتظار نداشته باشید و ...

آخه عزیزم همین سالهای ابتدایی هست که بچه رو برا آینده می سازه چه از لحاظ تربیتی و پرورشی و چه از لحاظ آموزشی هیچ وقت فکر نمی کردم به چنین بن بستی بخورم خیلی سخته خیلی 

خدایا به حق امام جواد علیه السلام از نی نیم مراقبت کن
خواهرعزیز شما ب چ چیزایی فکر میکنیدا این براتون مهم نیست ک اولین سال حضور بچه تون و اون خاطره ای ک ...

عزیزم به چی فکر می کنم ؟ منم دلم برا بچم میسوزه چطوری یه بچه ۶ ساله بشینه با گوشی درس یاد بگیره منم لعنت میفرستم به این روزگار دختر بزرگم وقتی می خواست بره کلاس اول من این موقع ثبت نامش کرده بودم و حتی براش لباس فرم و لوازم تحریر گرفته بودم چقدر هممون ذوق داشتیم ...اما حالا چی؟ دختر کوچیکم اصلا بچه ای نیست که بشینه پای تلوزیون یا گوشی ودرس بخونه ..امسالم تا وقتی مدرسه باز بود با علاقه میرفت اما ازموقعی که دیگه نمیره مدرسه اصلا برای حفظ شعر علاقه نشون نمیده ..‌ برا همین شوهرم میگه اعصاب بچه رو خورد نکنیم یه سال دیرتر بره مدرسه هیچی نمیشه

عزیزم به چی فکر می کنم ؟ منم دلم برا بچم میسوزه چطوری یه بچه ۶ ساله بشینه با گوشی درس یاد بگیره منم ...

الهی بگردم برای بچه ها... طفل معصوما😔😔

ب نظر  من کشوهرتون درست میگن

ان شالله ک تا سال دیگه لااقل واکسنش رو درست کنن... واقعا خیلی سخته خیلی سخت😔😔

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
آخه عزیزم همین سالهای ابتدایی هست که بچه رو برا آینده می سازه چه از لحاظ تربیتی و پرورشی و چه از لحا ...

درکت میکنم عزیزم اما بچه شما میخوهد تازه بره پیش بهش سخت نگیرید منم این مشکلو دارم اما دخترم داره میره کلاس اول ...امسالم که میگن آموزش مجازیه ..پس برای شما زیاد فرق نمیکنه کجا ثبت نام کنید چون خودتون باید باهاش کار کنید...من عزا گرفتم چون بچم میخواد بره اول و با آموزش مجازی واقعا سخت میشه😟

2740
درکت میکنم عزیزم اما بچه شما میخوهد تازه بره پیش بهش سخت نگیرید منم این مشکلو دارم اما دخترم داره می ...

شما درست می گید می دونیم آموزش مجازیه و زیاد فرقی نمی کنه کجا باشه ولی این مدارس خیلی کم و سخت در پایه های بعدی دانش آموز می پذیرن برای همین اگر همین اول تونستم بفرستمش که فرستادم سالهای بعد معلوم نیست خیلی هم سخت تر میشه چون الان داره پیش دبستان 60 تا می گیره کلاس اول فقط 15 تا می گیره واضافه میشه لذا امسال برام راحتتره

خدایا به حق امام جواد علیه السلام از نی نیم مراقبت کن