2726

سلام دوستان پسرم امسال می خواد بره پیش دبستان سه تا مدرسه بردم تست دادم هیچ کدوم قبول نشده چیکار کنم حتما می خوام یکی از این سه مدرسه بره چه جوری می تونم بفرستمش تو یکیش کسی راهی دعایی سراغ داره

برم هر روز اصرار کنم جواب می ده 

خدایا به حق امام جواد علیه السلام از نی نیم مراقبت کن

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

تست چی ؟ چه خبره از الان میخای بچه رو خفه کنی بنظرم همه سال های درس خوندن کشک فقط سال اخر ذبیرستان مهم

من به بزرگی خدا ایمان دارم  اون همیشه کنارمه هیچ وقت منو تنها نذاشته... ازش ممنونم🧡

عزیزم آشنا و پارتی پیدا کن 

با سفارش مدرسه شاهد م میتونی ببریش 

انگار مامانم رفته بازار منو نبرده                               انگار همه دوستام افتادن کلاس A من افتادم کلاس B انگار همه رفتن اردو به جز من                                   انگارنقاشی 19 شدم           انگار دوباره 8 سالمه           انگار دوباره زورم به هیچی نمیرسه :(   
وا امسال ک جهانگیری گفته مدرسه ها باز نمیشن

جدی میگی؟؟

یعنی ب نظرت مهر ۹۹ هم بچه ها مدرسه نمیرن؟؟

من معلمم بچه م مهر ۱۰ماهش میشه خیلی دودلم ک مرخصی بدون حقوق بگیرم یانه...اگه آموزش آنلاین باشه نمیگیرم

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       

مدرسه ها باز نمیشن 

از الان بچه رو تحت فشار نذارین

اندازه توانایی بچه ازش انتظار داشته باشین 

قُلْ يَا عِبَادِيَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَىٰ أَنفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَةِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِيعًا إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِيمُﺑﮕﻮ: ﺍﻱ ﺑﻨﺪﮔﺎﻥ ﻣﻦ ﻛﻪ ﺑﺮ ﻧﻔﺲ ﺧﻮﻳﺶ ﺗﺠﺎﻭﺯ [ﻭ ﺳﺘﻢ] ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻳﺪ! ﺍﺯ ﺭﺣﻤﺖ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻧﻮﻣﻴﺪ ﻧﺸﻮﻳﺪ. ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻫﻤﻪ ﻱ ﮔﻨﺎﻫﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﻲ ﺑﺨﺸﺪ، ﺯﻳﺮﺍ ﻛﻪ ﺍﻭ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺁﻣﺮﺯﻧﺪﻩ ﻭ ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ﺍﺳﺖ. 
2706