2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الانم تا صبح ۱۰بار بیدار میشه.رو زمین کمرم ترکید ۵ماهه. شوهرمم تنهاست و نگران روابطمونم

حتما جداش کن عزیزم خواهر من از 6 ماهگی دخترشو جدا گذاشت الان که دوسال و نیمشه راحته راحته خودش میره اتاقش می خوابه

فــــــــاطــمه سادات هستم همــسر آقا حـــــامد و مــامـــان ســید میـــثــاق عزیزم  
من اصلا اطلاعات ندارم وقتی نی نیم دنیا بیاد چکار کنم اخه شماها ازکجا یاد گرفتین بچه داری

من آخرین داداشمو خودم بزرگش کردم کلا   بچه های خواهرم خواهرشوهرم داداشم.... همه اینا رو آدم میبینه یاد میگیره دیگه    تو فامیل نوزاد ندارین یعنی؟؟؟ 

فــــــــاطــمه سادات هستم همــسر آقا حـــــامد و مــامـــان ســید میـــثــاق عزیزم  
2731
من آخرین داداشمو خودم بزرگش کردم کلا     بچه های خواهرم خواهرشوهرم داداشم.... همه اینا رو ...

داشتیم ولی علاقه نداشتم تابحال یه نوزادم بغل نکردم حالا حاملم کمک هم ندارم موندم چکار کنم باید پرستار بگیرم

سرنوشت بد نوشت ...
داشتیم ولی علاقه نداشتم تابحال یه نوزادم بغل نکردم حالا حاملم کمک هم ندارم موندم چکار کنم باید پرستا ...

چند هفته ای گلم؟؟؟

الانم تا صبح ۱۰بار بیدار میشه.رو زمین کمرم ترکید ۵ماهه. شوهرمم تنهاست و نگران روابطمونم

عزیزم خیلی زوده که، من تخت دخترمو گذاشتم کنار تخت خودمون  ، خیلی راحتم ، بعضی شبا هم تو هال کنار هم میخوابیم سه تایی، تصمیم دارم بعد ۳ سالگی اتاقشو جدا کنم چرا الکی هردومون و زجر بدم

هرچه زودتر باشه بهتره 

🧿سرانجام به حکمت اتفاقات زندگی پی میبرید پس فعلاً به سردرگمی ها بخند از میان اشک ها لبخند بزن و همواره به خودت یادآوری کن پشت هر حادثه قطعا دلیلی نهفته است 🧿
2740