2733
2734
عنوان

من يكي از كاربرهايي هستم كه براتون گزارش ميزنم هميشه☺️

| مشاهده متن کامل بحث + 339 بازدید | 27 پست
  ايشالا شفاي عاجل همه

کار اشتباهی میکنی

حق الناس گردنته

اونا فسادو رواج نمیدن

یه سرگرمی زنانه ست.اعتقادشونم بخودشون مربوطه.

❤لطفا کاربر آقا ریپلای لایک و شرکت در تاپیک های من نداشته باشه.با احترام فراوان❤

یاد بگیر تو کاری که بهت مربوط نیست و ازت کمک نخواستن دخالت نکن

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من گزارش نمیزنم ولی حماقت یه عده خیییلی خنده داره. تازه چند روز پیش یکی تاپیک زده بود حس ششم دارم ب ...

👍🏻

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

خداقوت!

ولی یه کار ساده تر و بهتر اینه که نری تو اون تاپیکا!!!هزار تا تاپیک در هر ساعت داریم،برو اونجاها خب!مزاحم بقیه هم نمیشی اینجوری!!

الهی سوسک شین که موهاتونو چتری کوتاه میکنید بهتون میاد،من یه بار چتری کوتاه کردم شبیه اسب های کالسکه شدم  
2740

بر خلاف سایرین

من باهاتون موافق م

یه سری موضوعات  باید جلوی رواج ش گرفته شه

خرافات ، تاپیک های جن....  ، طلسم و جادو 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

بچه ها این موضوع واااااقعا فوضولی نیست.

یه چیزایی بار روانی بدی داره.

من یک سال پیش عضو شدم هی میدیدم تاپیک میزنن حس ششمی بیاد!با خودم میگفتم این چیه دیگه لابد میان تعریف میکنن که چه چیزایی رو حدس میزدن و درست از آب درومده.

ولی بعد فهمیدم ماجرا چیه.خیلی هم بدم اومد و به نظرم اشتباه بود.

چند وقت پیش سر موضوعی به استیصال رسیده بودم و واقعا یه لحظه اومدم تاپیک بزنم که یکی بیاد بهم بگه که چی میشه!

این کارو نکردم ولی گاهی بعضی چیزا بدون اینکه ما متوجه بشیم تاثیر خودش رو تو ناخودآگاهمون میذاره!