2733
2734
عنوان

مهمون بخاد بیاد چی میگین با این وضعیت 😐

| مشاهده متن کامل بحث + 362 بازدید | 26 پست
بهشون زنگ بزن بگو شما که دارید میاید بی زحمت دوتا شربت سرفه و دوتا تب بُر و چنتا قرص سر درد بگیرین ح ...

نه این یکم خشن

هیچی نگو بزار بیاد گناه داره طفلی

بااینکه داستان منو بد نوشتی...ولی تو هنوزم خدایِ خوبِ منی❤ 

واا از هم مطمينيد بگو بياد رعايت كنيد فاصله هارو ايشاله هيچي نميشه دختر داييه منم نامزده خانوادشون خيلي به اين ويروس حساسيت نشون ميدادن البته اونجوري كه خودشون ميگفتن ولي با رعايت ،عيديشو براش اوردن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واا از هم مطمينيد بگو بياد رعايت كنيد فاصله هارو ايشاله هيچي نميشه دختر داييه منم نامزده خانوادشون خ ...

اونا ک همشون خونن ولی ما هم بابام هم داداشم باید برن سر کار کار داداشمم جای شلوغه خطرناکه

2728

با خانوادمونم میگی رفت آمد نکنیم؟؟؟🙄🙄🙄خونه مادرتون مگه نمیرید شماها من مامانمو نبینم که میمیرم الانم جاریم زنگید واسه شام صدا کرد مهمونیه عید هممون داده بودیم بجز اون که امشب صدا کرد

با خانوادمونم میگی رفت آمد نکنیم؟؟؟🙄🙄🙄خونه مادرتون مگه نمیرید شماها من مامانمو نبینم که میمی ...

😐اره دیگه پس چی 

قبل قرنطینه مگه هر شب میرفتیم پارتی 

2740
اره خییییلی هی ميندازم عقب 😂

🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️نترس اگ از قبل شناخت داري طفلي حق داره پس البته خوب كاري ميكني  باكلي التماس اجازه بده برات انگشتر بيارن سريع نگو بيان اينجوري دراينده برات بهتره كلاس ميذاري😅

ميشه براي  باباي نازنينم ي حمد بخوني 🌹خيلي زود بود براي رفتنت پدرم😔😭
😐اره دیگه پس چی  قبل قرنطینه مگه هر شب میرفتیم پارتی

ما پارتی هم داریم خخخخ سیزده بدر تا سه صبح دورهمی داشتیم با دوستایه خانوادگی جات خالی مشروب قلیون انواع خوردنی ها🤣🤣🤣🤣