2410
2553

من چن ماه پیش نامزدیم بود بعد کرونا اومد هی انداختیم عقب الان نامزدم میگه ک الا و بلا آخر هفته باید بیایم خانواده ما خانواده خودش میگن بعد کرونا ولی اون میگه کرونا تا یه سال هست قراره فقط خودش و مامان و باباش انگشتر بیارن 

چی بگم ناراحت نشه☹️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

بگو حالا شما تا عید فطر صبر کن اگه تموم نشد کرونا بیا ... ۴ نفر دیگه اینجوری فکر کنن کرونا هست هرکار میخوان انجام بدن همچنان کرونا باقی میمونه به فکر خودمون نباشیم فقط به بقیه فکر کنیم یکم بد نیست ... 

2714

بگو انگشترو پست کنن

یه دمپایی ابری خیلی نرم خریدم  میخام بدم همسایه طبقه بالامون بگم بده پسرش سماش اذیت نشه وقتی داره جفتک میندازه    آییییی مرغ سحری صب کن مارو باخود ببر از کوچه ها آییییییی مرغ سحری خیر نبینی 
☹️آخه یه انگشتر به چه دردش میخوره زندگیمون استپ شده کارشم تعطیل شده

باشه خيالش راحت ميشه والا الان انقدر دخترا يهو بعد خواستگاري بعد بله برون جتي نظرشون عوض ميشه ادم ميترسه 

ميشه براي  باباي نازنينم ي حمد بخوني 🌹خيلي زود بود براي رفتنت پدرم😔😭
بگو حالا شما تا عید فطر صبر کن اگه تموم نشد کرونا بیا ... ۴ نفر دیگه اینجوری فکر کنن کرونا هست هرکار ...

خب دیگه چندین بار هی همینجوری انداختیم عقب 

من ک یبار بهش گفتم عید سال دیگه بیا 😂

بهشون زنگ بزن بگو شما که دارید میاید بی زحمت دوتا شربت سرفه و دوتا تب بُر و چنتا قرص سر درد بگیرین حالم زیاد خوش نیس نمیتونم برم بیرون

بااینکه داستان منو بد نوشتی...ولی تو هنوزم خدایِ خوبِ منی❤ 
2706