2733
2734
عنوان

برام دعا کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 155 بازدید | 32 پست
احتمال داره تا انومالی بره بالا.استراحت باش درحد مطلق ک بره بالا. اگ نرفت بایدسرکلاژبشی

توروخدا راس میگی فک میکردم نمیره بالا بلکه کمترمیشه.خدااز دهنت بشنوه  تاآنومالی دیرنمیشه ؟الهی فدات شم خیلی کمکم کردی دعا کن برام.خدابچتوحفظ کنه خیرببینی

توروخدا راس میگی فک میکردم نمیره بالا بلکه کمترمیشه.خدااز دهنت بشنوه  تاآنومالی دیرنمیشه ؟الهی ...

واسه بعضیا میره بالاعزیزم.واسه من نرفت.اتفاقا اگ سرکلاژکنی خیالت راحتتره.‌..نی نی رو بسپاردست خدا .خداخودش مراقبشه ❤نه دیرنمیشه تاهفته ۱۷یا۱۸وقت هست برا سرکلاژدیگه باید ببینی دکترت چی میگه بعضی دکترا همین ۳۰روهم قبول ندارن میگن سرکلاژنمیخوادصبرکنی...

یه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

توروخدا راس میگی فک میکردم نمیره بالا بلکه کمترمیشه.خدااز دهنت بشنوه  تاآنومالی دیرنمیشه ؟الهی ...

درست فکرکردی هزچی نی نی بزرگترمیشه طول کمترمیشه...منتها تو۱۲هفته سی خوبه تا انومالی میره بالا مجدد بابزرگ شدن جنین طول کم میشه

یه