2703
2553
عنوان

برام دعا کنید

155 بازدید | 32 پست

دوستان اول اینکه به نظر شما در این شرایط کرونا اقدام به بارداری صحیح هست یا نه؟ چرا؟ دوم اینکه بارداری قبلی بچه 5ماهه من سقط شد خیلی ناراحتم الان قصد اقدام دارم خیلی میترسم خیل نگرانم خودمم بشدت آدم استرسی هستم اصلا نمیدونم چه خاکی توی سرم کنم دکتر گفته باید سرکلاژ بشم الانم فکر نمی‌کنم بیمارستان ها سرکلاژ انجام بدن آیا اطلاعی دارید لطفا خیلی برام دعا کنید 

دوسال بعداز ازدواجم باردار بودم قبل از همه اما همزمان 13 نفر بامن باردار بودند همه بچه اشونو دنیا آوردند اما بچه من زودرس سقط شد... الان همون آدمها نگاه تحقیر آمیز به من دارند اما من نگاهم به آسمان هست برام دعا کنید... ❤️ ❤️ ❤️ 

5تاصلوات فرستادم 

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714
من سرکلاژشدم چ اطلاعاتی میخوای عزیزم؟ واینکه علت سقط جنین چی بود؟؟؟

علت که دکترم بعداز سقط گفت دهانه رحمت کوتاهه بعد یه دکتر دیگه رفتم ماه قبل گفت دهانه رحمت خیلی کوتاهه اینکه سرکلاژ کدوم نوعش خوبه من شهر غریبم شاغلم شغل حساسی دارم براحتی مرخصی نمیدن آیا استراحت مطلق بشم یا نسبی و سرکلاژ چقدر جلوی سقط رو میگیره چکار بای کنم برای محکم بودن جنین 

دوسال بعداز ازدواجم باردار بودم قبل از همه اما همزمان 13 نفر بامن باردار بودند همه بچه اشونو دنیا آوردند اما بچه من زودرس سقط شد... الان همون آدمها نگاه تحقیر آمیز به من دارند اما من نگاهم به آسمان هست برام دعا کنید... ❤️ ❤️ ❤️ 
باردار نیستی که چطور دکتر بهت گفته باید سرکلاژ کنی؟

چندتا دکتر رفتم معاینه قبل از بارداری دوماه قبل دکتر گفت کوتاهی 

من سرکلاژشدم چ اطلاعاتی میخوای عزیزم؟ واینکه علت سقط جنین چی بود؟؟؟

نوشتم 

چندتا دکتر رفتم معاینه قبل از بارداری دوماه قبل دکتر گفت کوتاهی

تازه میشنوم قبله حاملگیم سرکلاژ میکنن خواهرشوهر من اواخر اسفند سرکلاژ کرده اونم طول سروسش کوتاه بود البته اون ۴ ماهو پرکرده بود 

تازه میشنوم قبله حاملگیم سرکلاژ میکنن خواهرشوهر من اواخر اسفند سرکلاژ کرده اونم طول سروسش کوتاه بود ...

قبل ازحامگی نمیکنن 

علت که دکترم بعداز سقط گفت دهانه رحمت کوتاهه بعد یه دکتر دیگه رفتم ماه قبل گفت دهانه رحمت خیلی کوتاه ...

منم مشکل شمارو دارم ودهانه رحمم کوتاهه..منتها دکترشما توسونوی سه ماهگی بایدطول سرویکس برات مینوشت ک انجام بدی ...نوشت؟؟؟؟اگ زود متوجه میشدی وسرکلاژمیکردی سقط نمیشد...حالا ک دیگه گذشت....

نوع نخ سرکلاژ رو خود بیمارستان روز عمل فرستادداروخانه گرفتیم نمیدونم کدوم بهتره ...اما درباره استراحت:دوهفته اول بعدعمل استراحت مطلق ودرازکش.فقط درحددستشویی رفتن.استفاده ازتوالت فرنگی تااخربارداری.....بعدش دیگه کارای شخصیتومیتونی انجام بدی اما همچنان بایدتااخر استراحت داشته باشی....هرچقدر استراحتت بیشترباشه درنهایت جنین رو بیشترمیتونی نگه داری...دکترمن بهم گفت ب ۹ماه نمیرسی اما ب لطف خدا و استراحت درست حسابی ک داشتم الان ۳۸هفته هستم

یه 
علت که دکترم بعداز سقط گفت دهانه رحمت کوتاهه بعد یه دکتر دیگه رفتم ماه قبل گفت دهانه رحمت خیلی کوتاه ...

خواهرشوهرم بچه دومشه اولیم سرکلاژ کرد عزیزم خاطرت جمع با سرکلاژ جای بچه مطمئن میشه فقط یه ده روزی باید استراحت مطلق بشی تا جای بخیه هات خوب بشه بعدش دیگه میتونی راحت کاراتو بکنی 

2706