2733
2734
عنوان

وای خدا خامه قنادی هم ندارم کهههه.چیکار کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 950 بازدید | 21 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جوک گفتی ها😂

مگه من شوخی دارم؟بزن تو نت بخون!

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕
2728
میشه یادم بدی امشب تولدمه نمیتونم برم خامه بخرم😢❤

• ابتدا سفیده تخم مرغ ها رو از زرده تخم مرغ جدا کرده و داخل کاسه همزن برقی میریزیم و همزن رو روشن میکنید باید اینقدر سفیده رو هم بزنید تا کف بکند

• بعد شکر رو به سفیده اضافه میکنید تا سفیده هم سفت شود و هم شیرین و بعد وانیل رو بهش اضافه میکنید

• باید این مخلوط رو اینقدر هم بزنید تا شکر در تخم مرغ حل شده و خامه یکدست و سفت بشود و زمانی خامه آماده است که خطوط همزن به طور واضح روی خامه ایجاد شود

• نکته: اگر خامه به طور کامل سفت نشد میتوانید مخلوط رو در فریزر به مدت ۱۰ دقیقه قرار دهید و دوباره با سرعت زیاد آن‌ را هم بزنید تا آماده شود

• نکته۲: زمانی که خامه آماده شد بیش از اندازه هم نزنید چون حالت خود را از دست داده و شل میشود

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕