2733
2734
عنوان

کرونا تموم شه قصد دارین چیا بخرین

| مشاهده متن کامل بحث + 938 بازدید | 89 پست
خرید خاصی ندارم. دوست دارم برم پارک با دخترم. و اینکه بربری یا سنگک که خریدم همونجور که داغ به تیکه ...

اره دقیقا

بعد با اون دستای کثیفی ک کل بازار رو باهاش گشتیم چیپس بخریم و بخوریم

نه میتونم برم از خونه بیرون...نه از فکر توعهدیوونه بیرون...تو نیستی و هنوزبارونه بیرون...تو نیستی و هنوزاسمتعزیزه..رفیق قلبی که بی تو مریضه همینتنهایی بی همه چیزه...💔

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

عزیزم درت مکزیکی و پیتزا و همبرگر تو خونه میشه درست کرد 😁 من همیشه اینا رو تو خونه درست میکنم بجز ک ...

اون بیرونی کثیفا مزش بیشتره😍

مخصوصا با اون میزای چرب و کثیف ساندویچی محل

اینم همبرگرای ساخت خودم قبل پخت😍😍😍

نه میتونم برم از خونه بیرون...نه از فکر توعهدیوونه بیرون...تو نیستی و هنوزبارونه بیرون...تو نیستی و هنوزاسمتعزیزه..رفیق قلبی که بی تو مریضه همینتنهایی بی همه چیزه...💔
خانمها شما نقاط سیاه روی بینیتون رو چطور پاک میکنید؟😁😁

با وکس میره

2731
اون بیرونی کثیفا مزش بیشتره😍 مخصوصا با اون میزای چرب و کثیف ساندویچی محل اینم همبرگرای ساخت خودم ...

وای اره ساندویچ کثیف با دستای کثیف بعد از کلی گشت وگذار 😂😂

ماشالله خودت ی پا کدبانویی 

به به

نوش جان😘🌼😍

2740
وکس چیه همون شمعه؟

اره عزیزم

وای اره ساندویچ کثیف با دستای کثیف بعد از کلی گشت وگذار 😂😂 ماشالله خودت ی پا کدبانویی  به ب ...

اره دقیقا

باز باهمون دستا به میز و ایناشم دست میزنی😂😂😂

ممنونم خانوم😍😍

اره وای چقدر راحت بودیم و قدر ندونستیم 😂😂 فدای تو بشم😘😘

واقعا

خدانکنه گلم ❤❤

انشالله بهترین چیزا رو بخری😍

قوربونت برم ممنونممم ان‌شالله کرونا تموم شه راحت شیم

دُنیایِ خُودم قانونِ خُودم😇🤹‍♀️🍀🦄🌈  بِخنـــد دوســتِ من :) وقتی میخنــدی قلــ💚بت جوونه میزنه 🌱
2706