2733
2739
عنوان

دختر خانوما بیان راهنمایی کنن

| مشاهده متن کامل بحث + 203 بازدید | 38 پست
چیه میخای تجربه اونم داشته باشی

😂😂😂😂😂فک کنم شوهرت مالی نیست ک تو رو گرفته نتیجه ازدواج سنتی همین میشه دیگه  یه عن مثه تو قالب یه خنک مثه شوهرت میشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خر نفهم حرف دهنتو بفهم

نه میخوام بدونم من چی گفتم ک تو ب ناموسم توهین کردی ها نمیگی شاید این سوال واسه خواهرت دوستت بچت پیش بیاد اخه یه ادم چقد میتونه خود خواه باشه مگه تو دل نداری انسان نیستی یه جوری ب ناموسم توهین کردی و چشاتو بستی

2728
😂فک کنم اینقدر تو دختریات محدود بودی ک تا این چیارو میشنوی پاره میشی الهی الهی نزاشتن عاشقی کنی مست ...

ن تو برو تجربه گله رو داشته باش بعد آخر سرم خواستی شوهر کن همون خدا رو شکر محدود بودم 

برو بابا احمق روانی باتجربه 

ببین واسه امشب کافیه میخوام برم شام بخورم ..من خیلی مهربون و با ادبم بجان پدرم ولی تو اینقدر با بیشعوری جوابمو دادی ک خواستم بفهمی مردم زبونشون تو کونشون نیست وقتی میخوای حرف بزنی مزه مزش کن هر کسی به دردی داره نمبتونی با دوتا تیپینک ناموس یه دختر رو زیر سوال ببری این توهینام بت کردم ک بار بعد تکرار نکنی بای  دوست عزبز

2740
ببین واسه امشب کافیه میخوام برم شام بخورم ..من خیلی مهربون و با ادبم بجان پدرم ولی تو اینقدر با بیشع ...

اره تو زبونت اونجانت  نیست چیز دیگه ایه که باهاش تجربه کسب میکنی