2726
عنوان

دختر خانوما بیان راهنمایی کنن

203 بازدید | 38 پست

خانما من ا ماه و چند روزه با یکی اشنا شدم خبلی پسر ماهیه بار اول ک همو دبدیم حتی دستمم نگرفت خلاصه فبلم بازی نمیکنه میدونم ولی بعداز عید ک رفتم دیدمش بهم بدون هبچ مناسبتی کادو داد گردنبدی ک اسم خودم بود یعنی ب عنوان عیدی داده؟اصلا حرف چرت نمیزنه حرف سکسیو و اینا منظورمه درسته ۱ ماه و چند روزه با همیم ولی واقعا رفتارامون سازگاره حالا بگید جریان کادو چیه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

۱ ماه خیلی کمه برای شناخت خییییلییییی کم

نذار چیزایی ازون تو ذهنت شکل بگیره که پاک کردنش سخت باشه

کلا مقدسش نکن برای خودت اصلا

"کنکوریای تجربی دوستای عزیزم" ۳ تا تاپیک دارم که شاید به دردتون بخوره سوالی داشتید در خدمتم❤
۱ ماه خیلی کمه برای شناخت خییییلییییی کم نذار چیزایی ازون تو ذهنت شکل بگیره که پاک کردنش سخت باشه ...

میدونم ولی من بارها بودم با کسایی ک سر دو هفتخ خودشونو نشون دادن طبق تجربه ای ک دارم میگم ک خوبه گذر زمان همه چیو مشخص میکنه هیچکس نمیتونه مدت طولانی نقش بازی کنه

میدونم ولی من بارها بودم با کسایی ک سر دو هفتخ خودشونو نشون دادن طبق تجربه ای ک دارم میگم ک خوبه گذر ...

اره موافقم

همین که منتظر گذر زمان باشی و تو این بازه از ذهنت و قلبت و جسمت مراقبت کنی خوبه

"کنکوریای تجربی دوستای عزیزم" ۳ تا تاپیک دارم که شاید به دردتون بخوره سوالی داشتید در خدمتم❤
2706