2733
2739
عنوان

دخترهای خوشکل بیایید اینجا. از خاطرات قشنگتون در کنار خانواده بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 608 بازدید | 83 پست
بالاخره گوشیو دادم منشی و ادرسو بهش داد و رییس اموزشگاه هم جلو در وایساده بود داشتم میرفتم ک گفت کجا ...

😃کیو بلند کردی؟ پسره رو؟

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الانم با کلی سختیا کنار همیم یه ماهه بخاطر کرونا شیفتاش زیاد شده ندیدیم همو دیروزم ازمایش کرونا داد ...

انشالله که سلامتیشو بدست میاره. نگران نباش. 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
اره بخدا نمیدونم چرا 😂

زورشو داشتی؟😃😃😃😃😃

چند ساله با هم هستین

2731
انشالله که سلامتیشو بدست میاره. نگران نباش. 

خداروشکر تستش منفی بود 

شغلش اینه ک تو بیمارستان باشع 

آنیل هستم 💜 کلی هدف دارم واسه آینده م امیدوارم که کم نیارم 🥰ahw
خداروشکر تستش منفی بود  شغلش اینه ک تو بیمارستان باشع

خدا رو شکر 

2738
یعنی پوکوندی منو🤪🤣

پوکیده هاتو چجوری جمع کنم من😂😂

همه بار اول ثبت نام کردن پس انقد نگیدکاربریت یا عضویتت مبارک از نظرم خوشت نیومد مشکل خودته سوال کردی و نظر از قضاوت متنفرم پس ن بکن ن میکنم قبل از هر حرفی یکم فکر کردن بد نیست