2737
2739
از دوسال پیش این حسو پیدا کردم طوری که میرم جلو آینه خودمو فش میدم. تقصیر شوهر بی‌شعورمه همش از زنای ...

واسه یه مرد کلا اعتمادبه نفس بالای زن جذاب تره اینو تجربم میگه پس کاری کن تو جمع شادو خندون باشی ومرکز توجه وهمیشه اهنگ بزار وتوخونه برقص وبزارشوهرت حرص بخوره والا😄ما زنا چمونه چرانمیتونیم لذت ببریم فکرمرداروفوتبال درگیرکرده فکرمارومردا

من لکم👩 لک یعنی قوم اصیل ایرانی👩
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره به قول دوستمون اعتماد به نفستو ببر بالا رو خودت کار کن اگه خودش نیومد طرفت بیا همینجا تاپیک بزن که با وجود زیبایی و اعتماد به نفس شوهرم منو قبول نداره .

ولی خدایی زومم رو رفتارش نکن.بیشتر به فکر رفتار خودت باشه درست میشه.

2742

نمیتونم عکس بزارم ولی اوایل ازدواج همیشه میگفت با دوستام شرط‌بندی کرده بودیم سر اینکه بتونم مختو بزنم. دوستاش بهش گفته بودن تو کجا و اون کجا اصلا سمتش نرو که بدجور غرورت خورد میشه. چون همشون مطمءن بودن جواب من منفیه. 

من اعتماد بنفسم خیلی خوب بود  ولی از وقتی تو گوشیش زنای پروتزی و سیلیکونی دیدم که هی نگاشون میکنه کلا اعتماد بنسمو از دست دادم. همش میگم شاید من کمبودی دارم یا خوشگل نیستم آخه مرد متاهل و چهار سال عاشق هم بودیم  واسه چی  قیافه زنای دیگه براش مهمه