2737
2739
عنوان

مامانم دیوونم کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 701 بازدید | 49 پست
مامانت زیادی مقایسه میکنه 

خیلی مقایسه میکنه بعد ک من میگم چرا مقایسه میکنی و میگی دختر فلانی رو شوهر دادن اینقد مهریش بوده خب منظورت ب منه  بعد میگه کی با تو بود همه چیو به خودت میگیری

تازه تمام طلاهایه سر سفره عقد رو که خانواده اون میبایس برام بخرن رو مامانم خرید که جلو مردم کم نیارم ...

منم روز عقد خانواده شوهرم ۲ تا النگو و ی دستبند دادن که البته دستبند زیرلفظیم بود ولی پدرشوهرم برام خریده بود 

داداشمم یه پلاک زنجیر داد  و مامانمم هیچی نداد چون گفت خانواده داماد کم طلا دادن و هدیه انچنانی ندادن واسه همین من واسه عروسیت بهت کادو میدم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گلم اینجور که مشخصه مادرت هرحرفیم میزنه بعد میگه به من ربطی نداره...سعی کن خیلی باهاش دهن به دهن نشی و درمورد روبط زندیگیتون بعد عروسی باهاش حرف نزنی ...اینجور مادرا دسته خودشون نیست.دستی دستی زندگی بچه هاشونو نابودمیکنن...ادم فک میکنه مادرشوهرته تا مادرت اینجوری رفتارمیکنه...

وقتی اینجور حرفا رو میزنه بحثو ببر سمت چیز دیگه ای یا بلند شو برو تا متوجه رفتار اشتباهش بشه

2731
خوبه حداقل مامانت چیزی نگفته ک بیشتر از اون ناراحت نشی  مامان من کوچکترین چیزا رو میگه خب رو ا ...

ناراحت نباش عزیزم.میگذره تموم میشه بری توی خونه خودت راحت میشی از حرفا