2733
2734
عنوان

مامانم دیوونم کرده

701 بازدید | 49 پست

من عقدم 

مامانم چپ میره راست میاد بهم میگه زیاد به شوهرت سخت نگرفتم دختر دادم بهش باس بیشتر از اینا سخت میگرفتم بهش 

مردم دختر شوهر میدن چقد سخت میگیرن به داماد 

همش میگه مهریتو کم زدم  و خیلی کوتاه اومدم 

منم اعصابم خورد میشه باهاش بحثم میشه 

مهریم ۱۰۰ تا سکه 

وسایل سنگین جهاز رو شوهرم باس بخره منم باقی وسایل رو 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

وا الان اين حرفا چه معني و فايده اي داره بهش بگو ميخواي طلاق بگيرم كه ايندفعه سخت تر بگيري

دارم به هدفم میرسم با کالری شماری و سالم خوری و ورزش تونستم👍تو هم میتونی🙋🏻‍♀️وزن ابتدا ۱۱۰🤦🏻‍♀️وزن اکنون ۷۴🤷🏻‍♀️وزن هدف 67💃🏻قد ۱۷۶💪                             سایز ابتدا(۵۲)XXXXXXL🙄⌛️  سایز اکنون(۴2)XL💃🏻😍
2738
یه بار محترمانه بهش بگو دیگه این حرف ها نزنه

صدبار گفتم 

بعد میره بیرون و میاد میگه دختر فلانی رو شوهر دادن  کلی مهریه زدن براش تازه بیشتر جهاز رو دامادشون میگیره  کلی طلا براش خریدن و جشن انچنانی گرفتن  مردم خوب سخت میگیرن و بلدن و ...

اینا رو ک میگه میدونم منظورش چیه بعد میگم منظورت با منه  بعد بحثمون میشه 

صدبار گفتم  بعد میره بیرون و میاد میگه دختر فلانی رو شوهر دادن  کلی مهریه زدن براش تازه ب ...

ای بابا کارش واقعا اشتباه .‌مادرت از ایناست که دوست داره پز بده و حرف مردم براش مهمه

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
منم با مامانت موافقم خوب نیست راحت بدست بیایی

همچین راحتم نیس ولی متوسطه نه زیاد سخت گرفتیم نه مفت 

منم ب مامانم گفتم کل جهازو خودت میخریدی ک طرف مقابل هم کلی مهریه بزنه 

حالا واسه داداشم مامانم همیشه میگه هرجا برم از ۱۰۰ تا بیشتر مهر نمیزنم  تازه میگه خیلیییی زیاد بزنم ۱۰۰ تاس

2706