2733
2739

من فقط فکر میکنم این مدل مردنو دوست ندارم .دوست دارم یه مرگ تمیز داشته باشم .دوست دارم بالای قبرم روضه حضرت زهرا و امام حسین خونده شده و حرف ویروس و اینا نباشه .مردنمم ضرری به کسی نیاره .نترسم که اگه بیان چی میشه و نیان چی؟

وگرنه می‌دونم پیمانه ام پر شه تمومه و نگرانی نداره

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نه بابا برای چی مگه چن نفر تو ایران گرفتن تا میتونی بیرون نرو اگر رفتی دستکش بپوش ماسک بزن دستتو به ناحیه تی نزن چشم وبینی و دهان  اومدی خونه دستاتو بشور قبلا هم ازین اپیدمیا بوده هر روز ده تا نفس عمیق بکش اگر عادی نفس میکشی نگران هیچی نباش هرچی بیشتر نگران باشی مقاومت بدنت میاد پایین خدای نمردهذخودتوآمادهدمیکنی واسه هر مریضی 

🖤🖤چه تهران چه غزه قاتل یکیست #ایران تسلیت🖤🖤🔯 فرق تفکر صهیونیستی با آپارتاید:👤 آپارتاید سیاه‌پوستان را انسان می‌دانست ولی نژاد سفید خود را برتر از سیاهان قلمداد می‌کرد.🔯 صهیونیسم کل غیریهودیان را انسان نمی‌داند بلکه حیوانات ناطق و انسان‌نما می‌داند که خدا آنها را در کنار چهارپایان برای خدمت به یهودیان خلق کرده است.🐎 در کتاب تلمود کتاب شریعت صهیونیست‌ها نطفه غیر یهودیان مثل نطفه اسب است و خانه‌هایشان حکم طویله را دارد.👥در زمانی که پیامبری که منتظرشان هستند ظهور کند هر یهودی ۲۸۰۰ برده (حیوانات ناطق) خواهد داشت.
2740
زمان وبا من نبودم شما یهتر یادته

وباهم ک اومد میگفتن سبزی نخوریدمیوه نخورید مامیگرفتیم میشستیم منتها اونموقع مجازی نبود ک انقددلهتره بندازن تودل مردم و انقد مردمم اگاه باشن درسته خوبه مجازی اگاهی میدن ب مردم ولی یه سریافقط دلهره میدن

ببخشین من این متنو چجوری میتونم بفرستم تلگرام؟؟؟

انتخاب کن بعد کپی کن تو تلگرام

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.