2737
2734
عنوان

کیاسرکلاژانجام دادن سؤال دارم؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 346 بازدید | 75 پست
ببین گلم نمیخوام نگرانت کنم شرایطت دقیقا عین بارداری اول منه منم سرویکسم ۳۲ بود ولی بخاطر شرایط جفت ...

منم مثل شما low lying هست نگران شدم خیلی من تقریبا استراحت دارم همیشه زیاد کار  نمیکنم حتی قبل بارداری دو نفریم و کارام سبکه و مامانم و مادر شوهرم غذا میپزه و ... بخاطر ویار ولی میترسم سرکلاژ بشم دیگه اصلا نشه بلند بشم و همش باید استراحت باشم و جایی نرم من الان نورمال مهمونی میرم بیرون میرم راه میرم مثل قبلا یا میگم دوختت دهانه ی رحم نکنه بعدا عوارض داشته باشه

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️
ببین گلم نمیخوام نگرانت کنم شرایطت دقیقا عین بارداری اول منه منم سرویکسم ۳۲ بود ولی بخاطر شرایط جفت ...

درد های خفیفی هم زیر شکمم دارم که حس میکنم بخاطر نفخ باشه شاید 

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

معاینه از رو شکم گفت سر بچه تو کانال نیس خوبه جاش.ایشالا کم کم بهت میگه میتونی پاشی یکم بچرخی

منم طول سرویکسم ۳۲ هستش بنظروتون ممکنه سر کلاژ بشم ؟ 

منم مثل شما low lying هست نگران شدم خیلی من تقریبا استراحت دارم همیشه زیاد کار  نمیکنم حتی قبل ...

من بعد سرکلاژم کارای سبکمو انجام میدادم حتی سیسمونی پسرمو همه رو خودم رفتم خریدم حتی کوچکترین چیزا. در حد غذای سبک و ظرف دو نفرو هم میشستم ولی نظافت خونه انجام نمیدادم و پیاده روی های خیلی کوتاه ولی خب شرایط بدن فرق میکنه خواهرم بارداریش بعد ۱۵ سال با ای وی اف بود بعد سرکلاژ تا نه ماه تمام استراحت مطلق بود حموم هم ماهی یه بار میرفت.

ضمنا سرکلاژ تنها دلیل سزارین نیست چون من سر پسرم سزارین میخواستم دکترا میگفتن شرایط طبیعی داری ۸-۳۷ هفته سرکلاژتو باز میکنیم که بتونی طبیعی زایمان کنی ولی من سزارین اختیاری کردم البته چهارسال پیش بود الان خیلی سخت سزارین قبول میکنن

2742

[QUOTE=126356623]کسی که سر کلاژ بشه باید سزارین انجام بده، یعنی به خواست خودم سرکلاژ بشم [/QUOTE

من تو ابن بارداریم هفته ۱۲ سرویکس ۳۲ بود دکترم گفت کمه ولی با این عدد سرکلاژ هم نمیتونم بکنم باید زیر ۳۰ باشه دکترم میگفت جدیدا خیلی سخت میگیرن تو بیمارستانا. چون من الان بقیه شرایطم خوبه مثل جفت و جای بچه فقط سرویکسم کمه حالا قراره پنجشنبه که ۱۶هفته میشم یه سونو واژینال بدم تا ببینم خدا چی میخواد ولی خودم بیشتر نظرمه که سرکلاژ بشم با وجود یه پسر ۳/۵ ساله خیلی شیطون میدونم خیلی سختم میشه ولی واسه من ارزششو داره چون خیلی استرسی هستم

من بعد سرکلاژم کارای سبکمو انجام میدادم حتی سیسمونی پسرمو همه رو خودم رفتم خریدم حتی کوچکترین چیزا. ...

مرسی قربونت بشم بخاطر اطلاعات و پاسخگوییت ببخشید انقد سوال پیچت کردم منم دوسدارم سزارین کنم حتما 

[QUOTE=126356623]کسی که سر کلاژ بشه باید سزارین انجام بده، یعنی به خواست خودم سرکلاژ بشم [/QUOT ...

انشاله به سلامتی دنیا بیاد بچه ت نگران نباش انشاله که مشکلی نیست و به سلامت زایمان میکنی 

2740
والا بستگی به نظر دکترتون داره من شکمی 32 بودم ولی واژینال زیر 30.حالا تا انومالی فرصت دارین.من بعد ...

مرسی قربونت از اطللعاتت🙏🏻

مرسی قربونت بشم بخاطر اطلاعات و پاسخگوییت ببخشید انقد سوال پیچت کردم منم دوسدارم سزارین کنم حتما&nbs ...

عزیزم سزارین ک بدرد نمیخوره چرا انقد اسرار داری برا سزارین

مهم نیس درموردم چی فکر میکنن،،مهم اینه انقدرمهمم ک میشینن راجبم فکر میکنن😉☺
عزیزم سزارین ک بدرد نمیخوره چرا انقد اسرار داری برا سزارین

من قطعا میخام سزارین کنم به هیچ وجه هیچ وجه حاضر نیستم طبیعی زایمان کنم😔حتی اگه شهر خودم کرمانشاه یعنی انجام نده میرم تهران 

من بچم یکسالشه.اتو بارداری ستراحت مطلق بودم.فقط در حد کارای شخصی فعالیت داشتم.

سلام عزیزم ببخش دوباره مزاحمت شدم خواستم بپرسم من‌بعضی اوقات تو‌بدنم‌ ینی همون دهانه رحم حالت نبض میزنه یا بچه ک‌تکون میخوره اونجا ی درد خفیف حس میکنم طبیعیه؟؟

[QUOTE=126356623]کسی که سر کلاژ بشه باید سزارین انجام بده، یعنی به خواست خودم سرکلاژ بشم [/QUOT ...

عزیزم میگم من بچه ک تکون میخوره با اینکه تکوناش شدید نیس ولی ی درد خفیفی تو بدنم همون محل سرکلاژ حس میکنم طبیعیه بنظرت؟؟

عزیزم میگم من بچه ک تکون میخوره با اینکه تکوناش شدید نیس ولی ی درد خفیفی تو بدنم همون محل سرکلاژ حس ...

بله گلم نگران نباش بهرحال تازه سرکلاژ کردی. بعدشم بنظرم بیشتر این دردها تلقین هستن ازبس بهش فکر میکنی سعی با تلویزیون و مجله و اینا خودتو سرگرم کنی. بشین جدول حل کن که حسابی درگیرت کنه

بله گلم نگران نباش بهرحال تازه سرکلاژ کردی. بعدشم بنظرم بیشتر این دردها تلقین هستن ازبس بهش فکر میکن ...

وای الهی شکر مرسی گلم‌ک جواب دادی ❤❤😍😘😘ممنون ک هستی ب هر حال یبارتجربه داشتی وقتی ازت میپرسم نگرانیم برطرف میشه

2706