2737
2739
عنوان

تلگرام پروفایلم عکس بود و عضو گپایی شدم که..

| مشاهده متن کامل بحث + 404 بازدید | 42 پست
چی گیرش میاد مشکلی باهاش داشتی 

ن بابا تو گپ عضو شدم تازه. اومد پیوی گف اصل نگفتم بعد گف عکس هودته؟ گفتم چطور دیدم برام فرستاد زیرشم ی شماره نوشت و گف گزاشتمش اینستا. البته من فوری عکسو از مروفم حذف کردم و توی چتمونم عکسو حذف کردم. گف شارژ بده تا پخش نکنم منم بلاکش کردم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا سر ناموسش؟، چرا هنوز اینقدر بی فرهنگیم که فکر میکنیم جور گناه آقایون رو خانمها باید بکشن؟

مرسی ک بهم گفتی بی فرهنگ. چون اگه ناموس حالیش میشد ازین غلطا نمیکرد. و نانوسش میتونست درست تربیتش کنه

2731
مرسی ک بهم گفتی بی فرهنگ. چون اگه ناموس حالیش میشد ازین غلطا نمیکرد. و نانوسش میتونست درست تربیتش کن ...

چه ربطی داره خانوم محترم، ناموسش اولا فقط مادرش نیست، شامل خواهرش و زنش و دخترش و ... هم میشه، دوما شما خوشت میاد برادرت یا پسرت یا شوهرت الان بره یه کار اشتباه انجام بده، بعد نفرینش رو واسه شما بفرستن که هیچ گناهی نکردی

چه ربطی داره خانوم محترم، ناموسش اولا فقط مادرش نیست، شامل خواهرش و زنش و دخترش و ... هم میشه، دوما ...

الان بجا اینکه ب من بتوپی اگه میتونستی یکم همدردی بام میکردی بهتر بود

الان بجا اینکه ب من بتوپی اگه میتونستی یکم همدردی بام میکردی بهتر بود

بد نیست شما الان بابت اون که گفتی معذرت خواهی کنی که همچین دیدگاهی رو داری بیان میکنی، بعدش من میشینم تا فردا باهات همدردی میکنم، خانم وقتی ما خودمون همچین دیدگاه هایی رو به وجود میاریم معلومه مشکلاتش گریبان گیر خودمون میشه.

به هر صورت امیدوارم اون آقا همچین کاری نکرده باشه و نود درصد هم مطئن باش این کارو نکرده و خواسته فقط بترسی

2740

یه زری زده 

به من پیام ازین بدتر هم دادن گفتم برو هر پی پی ای میخوای بخور 😁

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
نه همین الان اینو اومد پیوی و گفت منم بلافاصله عکسمو حذف کردم و همه گپامو پاکیدم. کجا پیگیری کنم؟؟؟

دروغ گفته 

دوست عزیز من اگه یاد بگیری تو مسائلی که به شما مربوط نیست قبل اعلام وجود به خودت بگی*به من چه * دیگه کسی بهت نمیگه **به  تو چه**. یادبگیر خودت احترام خودت و نگهداری ☺️من از سال ۸۷ اینجا عضوم کاربریم {کیاناز} بود و از سال ۹۴ نیامدم و الانم کاربریم و پس نمیده ،نی نی یار هم جواب نمیده😐😕
سر ناموسش بیاد بیشتر ماتحتش میسوزه  

واقعا فکر میکنی کسی که اینقدر کثیف، ناموسش براش چقدر اهمیت داره، اون اگه ناموس سرش میشد، هیچوقت کاری نمی کرد آبروی ناموس مردم بره، در ضمن عزیزم اینکه چقدر بسوزه یا نسوزه، مساله اینه که ما دیدگاهمون اینه که باید یه خانم که هیچ گناهی نکرده تاوان گناه آقا رو بده که صرفا شاید آقا کمی بسوزه، به نظرتون این چیز درستیه؟