2737
2739
عنوان

واسه روز مادر حتما باید هدیه خرید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 320 بازدید | 34 پست
آخه احتیاجی ب علم غیب نیس.هیچ زنی ازکادو وگل بدش نمیادهمه مرداهم میدونن

یه چیزی بگم ببین اینجا شما داری اشتباه میکنی

اولا مغز مردا مثل زنا نیس و همه مردا با تجربه و بافکر نیستن

بعد اینکه همه زنا دوس ندارن

خیلی خانومای جوون دیدم که همسر یا دوس پسر براشون گل میگیره ناراحت میشن که ..... فقط گل گرفته.... که چی... به چه درد میخوره

حتی توی خانومای مسن که مادرن یا مادربزرگن دیدم که فکرشون اینه که گل چرا بگیریم شیرینی میخریم مهمان میاد خودش هم بخوره.... گل به درد نمیخوره

یه چیزی بگم ببین اینجا شما داری اشتباه میکنی اولا مغز مردا مثل زنا نیس و همه مردا با تجربه و بافکر ...

آخه من غیرمستقیم گفتم عاشق گلم.ولی انگارنه انگار.شایدم حیفیش میادواسه گل پول خرج کنه

دوستای عزیزم میشه برای رسیدنم به رویام یه صلوات مهمونم کنین؟💝

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آخه من غیرمستقیم گفتم عاشق گلم.ولی انگارنه انگار.شایدم حیفیش میادواسه گل پول خرج کنه

غیرمستقیم معنی نداره

دیدی وقتی بچه ها چیزی از پدرمادر میخوان چطور بیان میکنن بچه ها واضح با اشتیاق وصف نشدنیه میخوان انگار کل وجودشون با داشتن اون وسیله دوباره متولد میشه

حالا اگر سختته که مستقیم خواسته هات رو بگی

یا فکرمیکنی اگر بگی بازهم توجهی نمیکنه اون یه بحث دیگه اس

غیرمستقیم معنی نداره دیدی وقتی بچه ها چیزی از پدرمادر میخوان چطور بیان میکنن بچه ها واضح با اشتیاق ...

یه چیزمیگم باورت نشه‌.دیشب کیک وگل گرفت آوردواسم.بخاطرولنتاین

دوستای عزیزم میشه برای رسیدنم به رویام یه صلوات مهمونم کنین؟💝
2728