2733
2734
عنوان

نوزاد 40 روزه ام سرماخورده کمک😭

| مشاهده متن کامل بحث + 2986 بازدید | 19 پست
باباش سرماخورده بود😢

منم بچه م ۵۲روزشه یه هفته پیش سرماخورد

تب نداشت فقط صداش گرفته بود و شبیه خروسک شده بود

من اشتباهی که کردم این بود که تو هوای سرد ناچارا  بردمش بیرون....

نترس عزیزم،اگه دکترش خوب باشه باید ظرف ۴۸ساعت آینده با دارو بهتر بشه اگه خدای نکرده بدتر شد باز ببرش پیش دکتر...

سعی کن هرچیزی که برای سرماخوردگی خوبه خودتم بخوری که از اون شیر میخوره براش خوبه

مثل جوشونده و هفت تخم و آویشن و ....

طبع اینهایی هم که میخوری ببر سمت معتدل

ان شاالله بهتر باشه نازنینت

منم بچه م ۵۲روزشه یه هفته پیش سرماخورد تب نداشت فقط صداش گرفته بود و شبیه خروسک شده بود من اشتباهی ...

مرسی فدات شم ❤❤چشم

دختر مهربون من  بهترین هدیه خدا😍😘خداروشکر که منو لایق مامان بودنت دونستی💃دوستان لطفا دعا کنید مادر خوبی باشم براش🙏🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم بچم چهل روزگی سرما خورده بود چندتا دکتر بردم اخری که فوق تخصصص هم داشت چرک خشک کن وامپول نوشت سریه روز خوب شد .دکتر هردارویی داده استفادهه کن مطمین باش دکتر خیلی بیشتر از خانومای اینجا میدونه

2731
منم بچم چهل روزگی سرما خورده بود چندتا دکتر بردم اخری که فوق تخصصص هم داشت چرک خشک کن وامپول نوشت سر ...

ممنون عزیزم چشم. حق با شماست

دختر مهربون من  بهترین هدیه خدا😍😘خداروشکر که منو لایق مامان بودنت دونستی💃دوستان لطفا دعا کنید مادر خوبی باشم براش🙏🌹