2737
2734

سلام گلم تو تاپیک دیدم با قرص سقط کرده بودی منم به دلایلی که تو تاپیکام هست مجبورم سقط کنم فکر میکتم‌چهار هفتم باشه دنبال قرص میگردم و طریقه مصرفش تونستی راهنماییم کن ممنون

یهو دیدی خوردمت😏
سلام گلم تو تاپیک دیدم با قرص سقط کرده بودی منم به دلایلی که تو تاپیکام هست مجبورم سقط کنم فکر میکتم ...

سلام عزیز. قرص که سایتوتک بود که اگر با اجازه و تجویز پزشک باشه و عکس های سونو، باید از زایشگاه ها گرفت که خیلی هم قرصای خوبی اند و خیلی ارزون میدن. ولی اگر تجویز پزشک نباشه خودت باید دنبال قرص باشی از بازار آزاد که من تمیدونم چجوریه فقط مواظب تاریخ مصرفش باش.. استفاده از قرص هم به صورت شیاف بود و بسیار راحت و بی دردسر.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4605462/چرا-من-همش-فک-میکنم-بچه-دار-نمی-شم

تف تف تف                                                                                                                                                                                                               تف تو این زندگی فقط  داری میخونی دوتا تف هم شما بریز 🤮                                                                                                                                  عقدی بدبختم😭چیه خشکل بدبخت ندیدی؟؟ 🤬🤫🤐تیکر عروسیمه االبته اگه خدا بخادا😬👏