2737
2739
عنوان

شما هم بودین زنگ میزدین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 347 بازدید | 26 پست
به نظرم چیزی نگو ولی دیگه نزار بره  و  سر سنگین باش اصلاااا نزار بره بعد عزیزم  ...

۱۳سال عقلش باید برسه با بچه ی ۳ساله یکی به دو نکنه

سر یه تکه پلاستیک با بچه لج کرده عوضی

درخواست دوستی از طرف اقایون ببینم گزارش میزنم درجا😊😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای انقدر از این دعواها بدم میاد دوتا بچه بودن خودشون باهم کنار میان

سنشونو فهمیدی؟

پسر من ۳سال و نیمشه فقط

اون خرس گنده کلاس هفتمه

2731
نه بخاطر بچه ها بروی همدیگع نیاین نذار بره دیگع همین یام برو خودت مواظب باش قانونش ایـــنه با ادما ...

خودکار بیک نبوده که

گفتم مثل خودکار بیک

الان پسر بزرگم اومد پرسیدن ازش گفت با بیسیم اسباب بازی کرده

سنشونو فهمیدی؟ پسر من ۳سال و نیمشه فقط اون خرس گنده کلاس هفتمه

پسر من کلاس هفتمه فک نکن خیلی خیلی بزرگن و میفهمن پسرا کلا شیطونن و شیطنت میکنن گاهی برا شوخی و خنده ... من اینقد از این تجربه ها دارم... زیاد حساس نشو ولی بچه که تنها بره از این اتفاقات میفته 

2738

زنگ بزن به بزرگترش یعنی جاری ات

مادرشوهرت بنده خدا حتما یه دقیقه غافل شده ادم نمی تونه 24 ساعت حواسش به بچه باشه

وقتی میبینی بچه وحشی هست اونجا نفرستش

من داداشم هیچ وفت تمیذاره پسرش بره خونه خاله اش چون یه بار بد جور بچه هاش ریخته بودند سرش حالا اینم 3 سالش بود مادرش هم باهاش بود یه لحظه غفلت کرد اینجوری شد

خونه ی مادربزرگشه دیگه

خب دیگه این چیزا پیش میاد اونم‌مهمونه وقتی خودت باشی عزیزم برای بچه هات خیلی بهتره قربونت برم من

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
خب دیگه این چیزا پیش میاد اونم‌مهمونه وقتی خودت باشی عزیزم برای بچه هات خیلی بهتره قربونت برم من

درسته عزیزم

الان صداشون میکنم بیان دیگه خونه

ببخش اعصابم خیلی خرده

فدات ❤❤❤❤

درسته عزیزم الان صداشون میکنم بیان دیگه خونه ببخش اعصابم خیلی خرده فدات ❤❤❤❤

خدا نکنه💖 انشالله همیشه شاد باشین ⁦❣️⁩⁦❣️⁩⁦❣️⁩

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام