2737
2734
ممنون عزیزم جواب دادی،فقط یچیزی چون فعلا توی خونه تمرین میکنم،اول شکم بزنم یا باسن،؟کدوم باید اول با ...

اول گرم کردن

دوم با سن

سوم شکم که همون هوازی هست دیگه

چهارم سردکردن و کشش دادن عضلات

درضمن اون قسمتهایی از بدنت که میخوای حجم بگیره باید سنگین و با تعداد کم و آروم کار کنی.

اما اون قسمتهایی ک میخوای لاغرو کوچیک بشن سبک و باتعداد بالا کارکن و باسرعت بیشتر.

اول گرم کردن دوم با سن سوم شکم که همون هوازی هست دیگه چهارم سردکردن و کشش دادن عضلات درضمن اون ق ...

عزیزم میشه منم ازتون سؤالامو بپرسم؟؟

#معجزه توراهه من مطمئنم❤️                                             گروه نارنجی🧡وزن اولم 75😰 وزن هدفم60🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بپرس😊

منم تو خونه ورزش میکنم،

یک ساعت پیاده روی سریع دارم،بعدش با اپلیکیشن ورزش شکم انجام میدم،

تنها مشکلم سینه است،

نمیدونم چجوری کوچیکش کنم،

چه ورزشی براش مفیده؟؟؟

#معجزه توراهه من مطمئنم❤️                                             گروه نارنجی🧡وزن اولم 75😰 وزن هدفم60🥰
سینه های مادر یاخاله یاعمت هم درشته؟ منظور ارثیه؟

بله یه مقدار درشته ولی من وقتی وزنم رفت بالا اینجوری شدم ولی وقتی کاهش دارم سینه هام‌ اونقدر که بقیه نقاط بدنم تغییر کرد تغییر نکرد!

2740
بله یه مقدار درشته ولی من وقتی وزنم رفت بالا اینجوری شدم ولی وقتی کاهش دارم سینه هام‌ اونقدر که بقیه ...

چون ژنتیکیه نباید توقع داشته باشی سایزشون اونقدرا پایین بیاد.

ولی بازم اگه مصرف چربی و قند و سرخ کردنی رو کم کنی و تمرینات سینه رو سبک باتعدادبالا و با سرعت انجام بدی کاهش سایز خواهی داشت.

چون ژنتیکیه نباید توقع داشته باشی سایزشون اونقدرا پایین بیاد. ولی بازم اگه مصرف چربی و قند و سرخ کر ...

متشکرم ازتون🙏😊

خودمم سینه هام درشته ولی نمیخوام کوچیک بشن مده 😍

همه به منم میگن ولی من اصلا دوست ندارم ،سایز هفتاد‌و پنج رو دوست دارم

الان تمام سعیمان میکنم که کوچیک شه واقعا خوشم نمیاد😕