2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

نه من دارم توی خونه ورزش میکنم،قبلا نتیجه گرفته بودم ادامه ندادم با اپ ورزشی دوباره شروع کردم،الان برام سوال شد میشه یروز تمرینای باسنو انجام داد یروز شکم؟ 

2714
نه من دارم توی خونه ورزش میکنم،قبلا نتیجه گرفته بودم ادامه ندادم با اپ ورزشی دوباره شروع کردم،الان ب ...

مگه تو خونه دستگاه داری؟

اینقد خوشم میاد از اونایی ک از من بدشون میاد😉😁
اول بگوهدفت چیه؟

ميشه به منم كمك كنيد،؟

استارتر اجازه هست منم سوالمو بپرسم؟؟

#معجزه توراهه من مطمئنم❤️                                             گروه نارنجی🧡وزن اولم 75😰 وزن هدفم60🥰
باسنم خوش فرم بشه،شکمم صاف بشه سفت شه،هیکلم خوبه اما شکمم انگار شل شده

آها.

اولا برنامت باید فول بادی باشه یعنی هرجلسه‌ شکم و باس ن و ...رو باید باهم انجام بدی.

دوما هفته ای سه روز باشگاه بری یک درمیان باید بین هرجلست ریکاوری داشته باشی.

برنامه ی هرجلست باید به این صورت باشه👇

اول یه رب کل بدنتو حسابی گرم میکنی باحرکات مخصوص

بعد تمرینات مربوط به با سن و پا و سینه رو باتمرکز انجام میدی.

و بعد بیس دقیقه ی آخر هوازی تمرینات مربوط به شکم رو با سرعت انجام میدی.

ده دقیقه ی آخر رو هم بدنتو قشنگ سردمیکنی و کشش میدی.

اصولش اینه عزیزم.

هرجلسه ی تمرینیت باید حداقل ۴۵دقیقه و حداکثریک و نیم ساعت باشه.

اگه بیشتر ورزش کنی عضلاتت تخریب میشه.

اگر هم میخوای باس نت و اینا سفت بشه و حجم هم بگیره بعداز ورزش پروتئین خالص نثه سفیده یا گوشت‌ماهی یا قرمز بدون چربی بخور حتما.

آها. اولا برنامت باید فول بادی باشه یعنی هرجلسه‌ شکم و باس ن و ...رو باید باهم انجام بدی. دوما هفت ...

ممنون عزیزم جواب دادی،فقط یچیزی چون فعلا توی خونه تمرین میکنم،اول شکم بزنم یا باسن،؟کدوم باید اول باشه؟

2706