2737
2739
عنوان

خانوما به دادم برسید تموم بدنم میارزه

| مشاهده متن کامل بحث + 307 بازدید | 26 پست
وای گاش مامانتم میاوردی با خودت

به منم میگفت بری هم خودتو میزنم هم شوهرتو مامان بابای من چرا اینو تحویل نمیدن دارم دیوونه میشم

دنیام پسرم❤ آرسام💙 💙💙💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

غلط کرده بیخودی به همه میپره به مامانم میگه غلط کردی منو زاییدی حالا باید خرجمو بدی من که اصلا باهاش ...

دایی عه منم اینطوریه ولی باز خوبه مامانت ی ذره هم ک شده حواست بهت هست مامان بزرگ من ک ما میمردیم میموندیمم براش پشیزی ارزش نداشت و عاشقه پسراش بود با اینکه دقیقا عینه برادره شما بلا سرش میاوردن تازگیام داده براشون یخچال خریده

2731
دایی عه منم اینطوریه ولی باز خوبه مامانت ی ذره هم ک شده حواست بهت هست مامان بزرگ من ک ما میمردیم میم ...

مامان من اروزی مرگشو میکنه هر روز

دنیام پسرم❤ آرسام💙 💙💙💙

منم دیروز با داداشم دعوام شد مجرده میخوادخونه بابامو بفروشه بزنن به یک کاری منم گفتم تو کلاه برداری و اینا به فکر خودتی بعد دعوامون شد منم خیلی دیشب گریه کردم حالم بده 

2740
منم دیروز با داداشم دعوام شد مجرده میخوادخونه بابامو بفروشه بزنن به یک کاری منم گفتم تو کلاه برداری ...

من دارم میمیرم نکنه بلایی سر مادرم بیاره دارم دیوونه میشم الان زار زار گریه میکنم بچمو دارم شیر میدم

دنیام پسرم❤ آرسام💙 💙💙💙
چقدر سنگین داداش آدم اینطور باهاش برخورد کنه مگه ن

لعنت بهش من از یه غریبه هم برام غریبه تره من همش بهش احترام میزارم بزرگش میکنم جلو همه اونوقت اون بهم میگه گه نخور همش بخاطر تو من حرف میخورم من الان چهار ساله سر زندگی خودمم حتی یبارم پیشم نیومد فقط هفته ای یبار میرم خونه مامانم اصلا باهاشون ارتباط ندارم تنها تر از من ادم تو دنیا نیست دیگه خونه بابامم نمیتونم برم چون ارامش ندارم

دنیام پسرم❤ آرسام💙 💙💙💙