2726

امروز صبح پاشدم نوزادمو اماده کردم ساکشو بستم که بریم خونه مامانم شوهرم اومد مارو برو وقتی رفتم اونجا دیدم جو خرابه داداشم زن داره و اومده اونجا دعوا مارو دیدن خودشونو جمع کردن ولی وقتی شوهرم رفت دوباره شروع کرد داداشم معتاده مغزش مریضه به مامانم گفت دو دستی اونارو بچسب زن و بچه من برن گمشن من اصلا کاریشون ندارم مثل یه مهمان میرم اونجا من تا اومدم حرف بزنم شروع کرد دعوا با من تموم بدنم میلرزه دلم برای بچم سوخت زنگ زدم شوهرم اومد منو ببره با اونم دعوا گرفت حالم خیلی خرابه 

دنیام پسرم❤ آرسام💙 💙💙💙

به من میگه تو پشت سرم گه زیادی خوردی من اصلا باهاش رفت و امد ندارم مسعله پنج شش سال پیش که خاستگار داشتم و وسط میکشه خدایا دارم دیوونه میشم اصلا نمیدونم سر مادرم چه بلایی اورده الانم جرات ندارم زنگ بزنم من اومدم خونه

دنیام پسرم❤ آرسام💙 💙💙💙

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

😔خودت میگی معتاده ،حتما حالش خراب بوده

🎀تیکر تولد قلب من،پسر گلم بردیا🎀                                   خدایا خونواده کوچیکمون رو در پناه خودت حفظ کن❤🌷 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🌷

عزیزم.. غصه نخور فشار عصبی روش بوده 

کاش میذاشتی جو آروم بشه. جلو همسرت یکم بد شد ولی اشکال نداره حرص نخور

آزاد شدم من..... خوشحالم ننه انشالله آزادی قسمت همه. تعلیق کاربری بودم به لطف دوستای خوبم دختر بهار و سطل سحر آمیز برگشتم پیشتون😍🤩

زنگ نمیزدی شوهرت که اونم متوجه شه 

حالا خودت میگی معتاده مغزش مریضه چه انتظاری ازش داری ؟

یه دمنوش گل گاو زبونی یا چایی زعفران برای خودت درست کن تا آروم شی زنگ بزن به مادرت اونارم دلداری بده که غصه تو رو نخورن 

متوجه نشدم دعوا بین کی بود؟کی دعوارو دید؟کی با کی دعوا میکرد؟

با همه درگیره حالم خیلی خرابه اومدم برم استراحت کنم الان یکسره گریه میکنم بچن چهل روزشه

دنیام پسرم❤ آرسام💙 💙💙💙
زنگ نمیزدی شوهرت که اونم متوجه شه  حالا خودت میگی معتاده مغزش مریضه چه انتظاری ازش داری ؟ یه ...

دیوونس داشت بهم حمله میکرد با بچه ی تو بغلم

دنیام پسرم❤ آرسام💙 💙💙💙
عزیزم.. غصه نخور فشار عصبی روش بوده  کاش میذاشتی جو آروم بشه. جلو همسرت یکم بد شد ولی اشکال ند ...

غلط کرده بیخودی به همه میپره به مامانم میگه غلط کردی منو زاییدی حالا باید خرجمو بدی من که اصلا باهاش کاری ندارم داشت باهم دعوا میگرفت مامانم هر سه چهار روز دو ساعت میاد خونمون من حموم کنم میگه دو دستی دهترتو بچسب

دنیام پسرم❤ آرسام💙 💙💙💙
غلط کرده بیخودی به همه میپره به مامانم میگه غلط کردی منو زاییدی حالا باید خرجمو بدی من که اصلا باهاش ...

الهی. حال خودت بهتر شد حتما ی زنگ بزن احوال مامانتو بپرس. بنده خدا 

آزاد شدم من..... خوشحالم ننه انشالله آزادی قسمت همه. تعلیق کاربری بودم به لطف دوستای خوبم دختر بهار و سطل سحر آمیز برگشتم پیشتون😍🤩
2706