2733
2739
هیچی نمیخوری؟

چرا اتفاقا همه چی میخورم, برنجو کم کردم , نونم روزی 300کالری هرروز بادوم ,سیب,یاتخم مرغ ابپز این چیزارو صبحانه میخورم  سبزیجاته شکم پر کن مثه هویج گل کلم کرفسم هر وقت گشنم بشه میخورم تا شام ک اونوکامل میخورم نهارو حذف کردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واااای پس خیلیییی کم میخوری

بخدا اصلا خوردن خوب نیس کم بخور همیشه بخور من اگه جلو خودمو نگیرم باید مشت مشت قرص بخورم برای چربی قند فشار ۲۵ سالمه ولی چون کم تحرکم و پرخوری میکردم به این مرض ها دچار شدم 

💜🖤💜🖤💜🖤💜
2731
اتفاقا يكي دوبار بيزاكوديل خوردم خيلي حالم بد شد راه ديگه اي نداره؟؟؟

کالریهای روزانت رو زیاد و کم میکنی بدنت عادت نکنه؟نه والله من راهکاری نمیدونم اما ورزشت رو بیشتر کن اب هم خیلی بخور شاید درست شد

هرگز نمیرد آنکه دلش زنده شد به عشق
2740
چرا اتفاقا همه چی میخورم, برنجو کم کردم , نونم روزی 300کالری هرروز بادوم ,سیب,یاتخم مرغ ابپز این چیز ...

توی چه مدت هشت کیلو کم کزدی؟ 

در تاریخ1399/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍😍خدایااا شکرررررتتتت😍😍

ساعت ناهار خوردنتو تغییر بده و به جای ۱۲_۱بکن۴_۵ شام حتما حتما بخور ولی سر شب مثلا ساعت ۸شب امام رضا میگه شام بخورید ولو به اندازه یک خرما میگه کسی که شام نخوره بدن رو به هلاکت میرسونه من خودم۴_۵ماه طول کشید که تونستم ساعت ناهار خوردنم‌رو تغییر بدم تقریبا هر۲_۳هفته نیم ساعت عقب میکشیدم اون ساعت اگه گشنت میشه چیزایی که پختنی نیست بخور مثلا شیر با بیسکوییت(البته کرمدار نباشه)؛کشمش؛میوه؛سالادو...تاقبل از ساعت۸صبح حتما صبحانه بخور وسعی کن تا قبل از ساعت۱۱شب بخوابی حتما حتما پیاده روی +یه ورزشی که دوست داری یا اگه نمیخوای پول باشگاه بدی با این وسایل ورزشی پارک ها ورش کن تو خونه ورزش کن سعی کن (نوشابه+فست فود+کیک+شیرینی وکلا چیزهایی که پرکالری هستن و مخصوصا مضر هستن نخوری) هرروز وقتایی که ناشتا هستی یکی دو قاشق خاکشیر شسته شده توی یه لیوان آب جوش بریز هم بزن یه خرده که داغیش رفت و قابل خوردن شد بخور باعث میشه شکمت خوب کار کنه و به مرور شکمت کوچیک شه غذاها و چیزهایی که طبع سرد دارن تا اونجایی که میتونی سعی کن نخوری

سعی کن تا وقتی گشنت نشده سراغ غذا نری و یکی دو لقمه مونده کامل سیر شی دست از غذا خوردن بکشی همراه با غذا هیچ نوشیدنی ای نخور تا۴۰دقیقه بعدش هم‌نوشیدنی نخور همراه با غذا فقط فقط فقط میتونی زیتون یا زیتون پرورده یا سبزی بخوری بقیه ی چیزهارو مجاز نیستی همراه با غذا بخوری مثلا ماست؛سالاد؛ترشی و...نخور زیره بخور البته خیلی نخور چون پوستت رو پیر میکنه هرروز سیاهدانه نیم کوب شده(تو هاونگ بریز نیم کوب کن)با عسل به نسبت یک به سه قاطی کن هرروز درمجموع قد یک قاشق غذا خوری بخور فوق العاده هست

بخدا اصلا خوردن خوب نیس کم بخور همیشه بخور من اگه جلو خودمو نگیرم باید مشت مشت قرص بخورم برای چربی ق ...

خب اینجوری گرسنگی بهت فشار نمیاره.من فشارم میفته

خدای خوبم آرامش امروزم رامدیون نگاه مهربانت هستم.این آرامش را برایم تا ابدحفظ کن.
2706