2737
2739
عنوان

وزن بچه

| مشاهده متن کامل بحث + 105 بازدید | 20 پست
غذاهاي پروتييني بخور مايعات و اب فراوان  مهم تر ازهمه خواب كافيه من خودم هروقت خوب مبخابم شيرم ...

مایعات و آب زیاد می خورم ولی همش فک می کنم شیرم کافی نیست و سیرش نمی کنه. همش دل درده و شبا بیداره .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نگران اینم که شیرم سیرش نکنه . چون بدخوابم هست. 

ببين وزن گيريش چطور هست و چند بار ادرار داره اگه روزي هفت هشت بار ادرار داره پوشكش خيسه يعني اكيه

خواب هم ربطي نداره من شيرم خيلي خوبه و زياده و وزن پسرمم عاليه ولي تو روز اصلا خواب نداره خوابش سبك ولي شب رو ميخوابه البته از دوماهگي به بعد

دو ماه اول خواب شبش هم خوب نبود

نگران اینم که شیرم سیرش نکنه . چون بدخوابم هست. 

رفلاکس نداره ؟

خودت حتما مولتی ویتامین بخور مایعات خیلی خیلی زیاد بخور و هربار شیر میدی تایم طولانی بده چون آخرای شیر چرب و مقوبه اونه که چاق می کنه 

2728
رفلاکس نداره ؟ خودت حتما مولتی ویتامین بخور مایعات خیلی خیلی زیاد بخور و هربار شیر میدی تایم طولانی ...

منظور از رفلاکس چیه ؟ خیلی کم پیش میاد بالا بیاره. شبا دل درده و به خودش می پیچه . به سختی می تونه دسشویی کنه و قرمز میشه زور می زنه و گریه می کنه. بعضی موقع شیر خوردن ناله می کنه. اصن نمی فهمم چشه. مولتی ویتامین نمی خورم تاثیر داره ؟ شیر که بهش میدم کمرم درد می گیره از بس می شینم خیلی طول می کشه شاید بعضی وقتا یک یا دو ساعت . 

منظور از رفلاکس چیه ؟ خیلی کم پیش میاد بالا بیاره. شبا دل درده و به خودش می پیچه . به سختی می تونه د ...

کولیک داره ببر دکتر دارو میده خیلی بهتر میشه 

چون گفتی بد می‌خوابه گفتم شاید رفلاکس داره یعنی اسید معده میزنه بالا، هی آب دهنشو قورت نمیده انگار آدامس بجوه؟ یا شکمشو قوس بده؟