2737
2734
عنوان

آقا شما از چه روشی برای اصلاح صورتتون استفاده میکنین؟؟؟☺

| مشاهده متن کامل بحث + 618 بازدید | 68 پست
پس مث خودمی فکرشو بکن من برا عروسیم آرایشگر تیغ انداخت گفت جوش نزنی به محض اینکه کرمو زد رو گونه ام ...

مرررسی عزیزم امیدوارم بسازه  چندروزپیش وکس کردم افتضاح شده تمام صورتم پرازجوشه

بلدی از اون پودرا چه جوری استفاده کنی ؟؟ با آب ولرم قاطیش کن  بعد پوستتم وقتی میزنی نباید خیس ...

آره عزیزم اتفاقا برا بدن از هنین مطرح استفاده میکنم ولی برا صورت تا حالا نشنیده بودم حالا ببینم این مدلشو میتونم پیدا کنم که برا پوست حساسه

این نیز بگذرد...                                   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بلدی از اون پودرا چه جوری استفاده کنی ؟؟ با آب ولرم قاطیش کن  بعد پوستتم وقتی میزنی نباید خیس ...

میشه عکسش رو بذاری؟

کرونا مادرم رو آسمانی کرد😭غصه م حیلی زیاده😭تا یه مراسم فاتحه میبینم تو تلوزیون یا فیلم اشکم سرازیر میشه،مادرم مراسم فاتحه نداشت😢مرهم اگرنمیشوی زخم نزن دل مرا😭😭😭😭میشه برای شادی روح مادرم یه صلوات بدی،ممنون میشم
2731
عزیزم این پودر رو از کجا باید تهیه کنیم؟بعدش وقتی به صورت می زنیم با دست بشوریم کافیه یعنی موها میری ...

از داروخونه یا جاهایی که لوازم بهداشتی داره 

اول با آب پوستت رو بشور بعد که از رو پوستت برداشته شد با نوک انگشتات اونجاهایی که مو داره رو دورانی حرکت بده میبینی که هم پوست مرده و هم موها رو تمیز برداشته بعد دوباره آب بزن

تا حالا دقت کردین شاید باد معده روح غذاییه که میخوریم ؟!!!    
میشه عکسش رو بذاری؟

اون جلد کاغذیشو ندارم انداختم دور ولی یه پلاستیک و کاردک توش داره اونو دارم اتفاقا همین بیست دیقه پیش ازش استفاده کردم 

تو بگو پودر موبر مطرح مخصوص پوست حساس روشم نوشته حاوی ترکیب گیاهی درست بهت میدن

تا حالا دقت کردین شاید باد معده روح غذاییه که میخوریم ؟!!!    
2738

منم با ماشین اصلاح همسر بدون جوش و درد

«رَبِّ لا تَذَرْنِی فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثِینَ» خدایا من از تو معجزه ای میخواهم،معجزه ای بزرگ،معجزه ای در حدخدا بودنت،تو خود بهتر میدانی،معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند🙏☺️