2752
2734

تصور کنید یه میزی هست که سمت چپش پارچ آبه که در حال پر شدنه 

یه پیرمرد اونجا وایستاده و با غمگینی داره به پرشدن آب نگاه می کنه پارچ آب هرچقدر پر میشه اون بیشتر ناراحت میشه و زمانی که پارچ پر میشه میخواد شیر آب و ببنده ولی نمی تونه

یهو چند تا بچه یکی ۱۷ ساله یکی ۱۰ ساله یکی ۵ ساله در حالی که لبخند می زنند و دستشون یه لیوان آبه میان و بدون هیچ حرفی به پیرمرد نگاه میکنن که آب پرشده رو توی لیوان ها بریزن

اما پیرمرد اصلا نمیتونه این کارو بکنه

تا اینکه خودشون آب پارچ و یکی یکی توی لیوان هاشون می ریزن و این چرخه بدون بستن شیر آب ادامه پیدا میکنه

بجه ها لیوان های آب و یکی یکی آب میکنن به یه باغچه آب میدن

آخرشم همه می خندن🌹 منظور این متن چیه به نظرتون؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها با کم کردن آب پارچ ایهام داره به اینکه پیرمرد با وجود بچه و نوه ها ناراحت نبست و این گذر عمرش کنار اونها خوشاینده

درکل میخواد منظور از تنهایی رو برسونه

دعا کنید بختم نیک باشه یه شوهر سالم و خوب بکنم ممنونم محتاج دعا
2731

پیرمرده احتمالا میدونسته نمیتونه شیر ابو ببنده و نگران این بود ک پارچ پر بشه شیرو نمیتونه ببنده وقتی دید بچه ها چقدر قشنگ دارن از زیادی آب بهره میبرن اونم با بچه ها خوشحال شد

اون پارچ آب میتونه نماد خوشی؛ خوشحالی؛غصه ؛درد و...باشه ک ب پای باغچه میریزن و رشد میکنه

و اون شیر آب امید هست ک فکر می‌کنیم الان تموم میشه ولی نمیشه اگ درست از اون استفاده کنیم

پیرمرده ک همیشه حواسش ب خوشحالی و غصه دیگران بوده بدونه اینکه سهم خودشو برداره و بره ولی بازم بی دلیل لبخند تلخ آخر سر می‌زند تا همرنگ جماعت بشه

فکر کنم منظورش اینه که عمر پیرمرده داره میره

این آبه که جریان داره هم استعاره از زندگیه که میگذره و نمیشه جلوش رو گرفت

Set me free...🌙آخرین پرنده را هم رها کرده‌ام ؛ اما هنوز غمگینم چیزی در این قفس خالی هست که آزاد نمیشود✨🕊