2737
2734
عنوان

کسی بچش آنفولانزا داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 325 بازدید | 45 پست

خواهرم خودش پرستار خالم بود  تو خونش حالاهم بچش مریض شده 

هیچوقت کسی را قضاوت نکنید،سرنوشت اونقدر دنبالتون میکنه،تا تو یه کوچه بن بست شمارو توی همون شرایط قرار بده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انشالله زود خوب بشه خدا کمک خواهرزاده منم بکنه چشماش قرمز شده بودن

دختر من بس ک گریه کرده پلک هاش روم کرده

دختر من در حالت عادی هم غذا نمی خورد.چون بدنش ضعیفه بیماری غلبه کرده بهش وگرنه اگه چیزی میخورد خیلی سرحال میشد 

2728
باید دوره اش بگذره،فقط باید حواست باشه تبش بالا نره خدایی نکرده تشنج کنه،سه روز تب شدید که حتی با شی ...

شیاف قویتر بزن

هیچوقت کسی را قضاوت نکنید،سرنوشت اونقدر دنبالتون میکنه،تا تو یه کوچه بن بست شمارو توی همون شرایط قرار بده

بچه های کوچیک حتما واکسن بزنن. سال آینده شهریور و مهر واکسن بگیرید خودتون تو خونه هم میتونید بزنید براشون.

اگه اولین باره دوتا بگیرید به فاصله یک ماه. و از سال بعد یه دونه کافیه

"مهم بودن" در نگاه دیگران را فراموش کن،،، "روزنامه روز شنبه، زباله روز یکشنبه است "
2740
اگه میشه کنترلش کرد پس چراانقدر فوتی زیاده؟

خب دارو اثر نداشته خیلی قویه ویروسش

واااای خدا بدادمون برسه بچه ها خیلی ضعیفن

طفلی چه زجری میکشن بمیرم برا بچه خواهرم 

2706