2733
2734
امصات عالیه

😘

🌱 من از تبار #دختران_تکراری نیستم....                       من همان #تافته ی _جدا_بافتهام.....🍭                              ~~~~~~~~~~~~~~~~~                          👩‍⚕️ یکمامایآروم و مهربون                                        🚫توروخداااااااااا لایکم نکنید🚫

اونا بمیرن که پدرمارر برات نمیمونه تا آخر عمر افسرده میشن 

بجای این فکرا رو خودت کار کن دلخواه پدر و مادرت بشی

من اگه برمیگشتم عقب انقدر خودمو تغییر میدادم که خواهرام از اینکه نمیتونن بابا مامانمو ضد من کنن بسوزن

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چقد ترسناک و بی رحمی تو دلم واسه خواهرات سوخت خدا آدمی مث تو رو نصیب گرگ بیابون نکنه

اینجوری گفتی یاد داداشای یوسف افتادم 😄

🌱 من از تبار #دختران_تکراری نیستم....                       من همان #تافته ی _جدا_بافتهام.....🍭                              ~~~~~~~~~~~~~~~~~                          👩‍⚕️ یکمامایآروم و مهربون                                        🚫توروخداااااااااا لایکم نکنید🚫
2731

استارتر نرمال نيست 

يجا تاپيك زده دختر كلاس پنجمي دارم

يجا دختر  ده ماهه دارم 

يجا اومده از سوتي هاش گفته و خنديده

يك ربع بعدش تاپيك زده ١٥ ساله و ميخوام خودكشي كنم 

كلا سه هفته اس عضو شده

ده ها تاپيك متناقض و چرند

باردار نيستم تيكر تولد چهار سالگي پسرم♥️🧿♥️♥️
اینجوزی نگو! منم همچین شرایطی تو خونه دارم ولی برام مهم نیست که بهم توجه میکنن یا نه یکی مثل استا ...

گفتم ببینم سنش چقدره با توجه به سن ،بهتر راهنمایی اش کنیم همگی...

اخه اخرشو دیدی ارزوی مرگ کرده،گفتم شاید بچه ست

2740
ای بابااااا🤦‍♀️😂 یه چیزی مثل هیدورفیل، بازوفیل، اسم من هم هست medophil و مد از مدیکال میاد🌻 من ...

رفتم سرچ کردم 😁

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره