2733
2734
عنوان

اونایی ک نوجوون تو خونه دارن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 1795 بازدید | 71 پست

من هم نوجوان دارم.خوبن.من از بچگی با اینا رفیق بودم.باهم مثل دوست می حرفیم.جوک می گیم .یکم شوخی.اینا من رو دست می اندازن باهم می خندیم.خلاصه می شم همسن اونا و خوش می گذرونیم.بی نهایت محبت می کنم بهشون.مشکلاتم رو اصصصصلا بهشون نمی گم.یه وقتایی پاچه من رو می گیرن.اونم سر درس خوندنشونه و گوشی و بازی کامپیوتری.خلاصه دعوامون می شه.مجبورشون می کنم حرف گوش کنن ولی در کل حریف گوشی دست گرفتنشون نیستم.الان که مدرسه می رن ۳ ساعت گوشی دستشونه.چی کار کنم .راهنمایی کنین.

حالا از اون طرف هم رو درسشون حساسم و رو تغذیه و لباس.بایدد شیک بگردن.تمیز باشن و مرتب.

فقط ما متاسفانه هله هوله خوریم که تصمیم گرفتم دیگه خیلی کم بخرم این جور چیزا رو.😁😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاش توسن کوچیکی دائم ویژگی ها دوست خوب میگفتید باهرکسی دوست نشه الانم دیرنیست  خیلی وقت باهاش ...

من میگم ولی کیه ک گوش بده مادرم اینا کاریش نداشتن ی مدت دوستاش میومدن این میرفت خونه ی دوستاش تا اینکه گندش دراومد یکی از دوستاش میاد خونه ی ما سیم کارت دیگه میندازه تو گوشی و با پسر حرف میزنه مادرش اومد تو خونه ی ما با مادرم دعوا کرد ک چرا گداشتید اونکارارو کنن مامان منم میگف من بیخبرم کلا یکم سخت گیری و محب خوبه جای اینکه محبت نکنی فقط غر بزنی کاری هم نکنی

وای پسر۱۳ ساله من چند روزه صداش کلفت شده هی الکی سر داداشش دادمیکشه تا دعواش میکنم پررو واسم چش غره ...

ای خدا پسره منم ی جوری رفتارمیکنه ک مثلا بزرگ شده

نیازی ب پرواز نیست.همین پایین بالاترازخیلیام❤
2728
2740

من خودمم نوجوونم 13سالمه من كلا ب مهربوني معروفم ولي جديدا نميدونم چرا به خاطره بلوغه ب خاطره چيه يكم عصبي شدم اعتماد ب نفسم ندارم  نميدونم چيكار كنم🤐☹️

خدایا خودت راه راست رو به سوی ما کج کن🙄😂💔