2737
2734
عنوان

آخرین تاپیک > از خاطره ای که گل هدیه گرفتید بگید از احساس تون بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 239 بازدید | 28 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

@nazaniiiin   @7869zahra   @haaaaaatchaclet1377   @لوریتا۲۴   @elahe ...

گل زياد گرفتم ولي فقط گلي ك شوهرم و بابام بهم ميداد نگه ميداشتم خشكش ميكردم😍😍

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2731

ازبجگی خانواده ام برام گل میگرفتن سالی چندباریکی دوهفته نگه میداشتم .بزرگ که شدم همسرم همیشه گل میگیرم واولین بارکه زمان دوستی برام گل خریدتک به تک گل هارووسط کتابام گذاشتم تازمانی که خشک بشن.اولین بار.....داشتیم اونجارابرام باگل تزئین کرده بود .

احساسی که ازگل هایی که ازخانواده ام میگیرم وازهمسرم .اینکه اول خوشحالم دوم حس ارزش بهم دست میده سوم من عاشق گلم حتی اگه یه نفربرام گل بگیره یه نفریه سرویس طلامن گل وبیشتردوست دارم .

کلک نگفتی داری کجامیری ؟

گل زياد گرفتم ولي فقط گلي ك شوهرم و بابام بهم ميداد نگه ميداشتم خشكش ميكردم😍😍

اوووووووخی   

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد
ازبجگی خانواده ام برام گل میگرفتن سالی چندباریکی دوهفته نگه میداشتم .بزرگ که شدم همسرم همیشه گل میگی ...

بِرن        (سرچ کن)

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد
من یه ماه پیش تولدم بود خواهرم برام تک شاخه گل رز سرخ خرید،،اولین بار بود از کسی گل هدیه گرفتم از ش ...

ان شالله اونی که لیاقتت رو داشته باشه به موقع ش از راه میرسه          هرچیزی به موقعش  خوب هه

2738
سرچ میخوام چیکاراین همه سفرخارج ازایران داشتم نیازی به سرچ نیست .خوبه دیگه المانی بلدی  

نه         یاد می گیرم

اگه میموندی خودم یادت میدادم المانیم نسبتاخوبه 

اوووووووووووووووووف         لامصب چرا رو نکرده بودی            چه دوست شاخی داشتم هااااا