2737
2739
عنوان

فک کنم طلاق عاطفی گرفتم

| مشاهده متن کامل بحث + 382 بازدید | 28 پست
مال منم همینه. بعد از دوسال ازدواج. هیچ حسی نداره بهم. نکبت

بچه داری؟کاش منم بعد ۲سال اینجوری میشد نه این ماه های اول عروسی😭😑😥

تورو خدا دعا کنید یه پسر خوشکل وسالم بدنیا بیارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تورو خدااین جملات کلیشه ای رو نگید که حالم بد میشه .هرچی که بگید داذم بهش بخوره .مشکل شوهرم بنظرم رو ...

الان فهمیدم اوضاع من از تو فاجعه بار تره!!!  ولی خوب من ده سال از ازدواجم می گذره!!!

آدم کنار میاد کنار میاد کنار میاد! یه روز می بینه دیگه نمی تونه کنار بیاد! از همون کنار میزاره میره!!!!!!😖😖
2728
2740

عزیزدلم منم همین مشکل رو داشتم و دارم

بهش گرمیجات دادم‌.خودم از سر و کولش بالا رفتم.خودم پیش قدم شدم و ...اما بی فایده است.خودش هم می دونه ک ایراد داره و گاهی اعتراف می کنه اما هیچ تلاشی واسه بهبود نمی کنه!

من الان ۳ ساله ازدواج کردم اما همسرم از همون اول دنبال بهونه بود ک جامون رو جدا کنه.

بعید می دونم این مدل مردا بهتر بشن

و گریزی نیست از زندگی...
عزیزدلم منم همین مشکل رو داشتم و دارم بهش گرمیجات دادم‌.خودم از سر و کولش بالا رفتم.خودم پیش قدم شد ...

اینم بخت و اقبال ماست خواهر

تورو خدا دعا کنید یه پسر خوشکل وسالم بدنیا بیارم
اینم بخت و اقبال ماست خواهر

آره عزیزممم...ب این فکر کن ک شاید واقعا از نظر جسمی و روحی توانایی نداره!من خودمو اینجور راضی می کنم.

هرچند ک شوهر من تو بیداری هیچ میلی ب من نداره و اما وقتی خوابه رابطه می خواد و خیلی هم اصرار داره!

یعنی در واقع ب من میل نداره اما تو شب خواب می بینه یا خواب رابطه با کسی رو می بینه و دلش می خواد.وگرنه ماه ب ماه هم از من رابطه نمی خواد

و گریزی نیست از زندگی...