2726
عنوان

فک کنم طلاق عاطفی گرفتم

382 بازدید | 28 پست

تاپیک قبلمو بخونین .

بچعا باامروز ۱۴روزه رابطه ندارم باشوهرم امروزم پریود شدم میشه ۲۱روز حالا اکه بعد پریودی بیاد سمتم و بخاد که بعید میدونم .

ما تازه عروسی کردیم ۸ماهه .

حس بدی دارم کاری به کار هم نداریم .شب هم جدا میخابیم .

رو ندارم برم پیش خانوادم یا ختی اونا رو درجریان بزارم خیلی تنهام .فقط همین

تورو خدا دعا کنید یه پسر خوشکل وسالم بدنیا بیارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا جات از شوهرت جدا کردی؟ 

تو غذاهاتون زنجبیل و جوز هندی بریز!!  مربای گل سرخ و شقاقل بگیر برای صبحونه!!!

آدم کنار میاد کنار میاد کنار میاد! یه روز می بینه دیگه نمی تونه کنار بیاد! از همون کنار میزاره میره!!!!!!😖😖
2728
چرا جدا میخوابید؟

نمیددنم .شوهرم سرده میرم سمتش پس میزنه .و مشغول تماشای فیلما و سریالای مزخرف میشه مثل همین الان که من دو اتاقم اون جلو تی وی

چرا جات از شوهرت جدا کردی؟  تو غذاهاتون زنجبیل و جوز هندی بریز!!  مربای گل سرخ و شقاقل بگ ...

تورو خدااین جملات کلیشه ای رو نگید که حالم بد میشه .هرچی که بگید داذم بهش بخوره .مشکل شوهرم بنظرم روحیه تا جسمی .تاپیک قبلمو بخونید متوجه میشید

همین الان برو و باهاش جدی صحبت کن همین حرف هارو اول به خودش بزن شاید دلیل خاصی داره شوهرت اگر هم روش نمیشه یا خودت نمیتونی میتونی تو برگه بنویسی

تیکر رسیدن به آرزو هامه.....سعی کن آنقدر کامل باشی که بزرگترین تنبیه تو برای دیگران گرفتن خودت از آنها باشد!  😊😊😊
۸ ماهه عروسی کردی جدا میخوابی؟؟

حتی روزای اول عروسی همینجور کم بود رابطمون .مثلا تازه عروس داماد هفته ای ۲بار یا ۱بار خبلییی کمه

2706