2733
2734
عنوان

حرکات جنین

| مشاهده متن کامل بحث + 97 بازدید | 21 پست
الان میگن بخشنامه اومده جدیدا هرکی پرونده تشکیل میده بهش واکسن رایگان تعلق میگیره بقیه آزاد میگیرن م ...

نمیدونم والا

میخوای یه تاپیک بزن و بپرس🙂🙂

چون من نشنیدم تاحالا

من همون سه روزگی که رفتم برای ازمایش تیرویید کف پا، پرونده تشکیل دادن دیگه

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊

من الان هفته 36 ام

سه چهار هفته پیش زنگ زدم بهداشت پرسیدم الان بیام؟

خانومه میخواس منو بزنه

گفت لازم نیست بیای

بچه که 15 روزش بود بیا برای تشکیل پرونده

آخرین پرنده را هم رها کرده ام، اما هنوز غمگینم... چیزی در این قفسِ خالی هست، که آزاد نمی شود...                

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من الان هفته 36 ام سه چهار هفته پیش زنگ زدم بهداشت پرسیدم الان بیام؟ خانومه میخواس منو بزنه گفت ل ...

وای هنوز بعدشو نمیدونی🤣🤣🤣 هی زنگ میزد بین واکسنا که بیا برای چکاپ! خب منم میبردم بچه م رو فوق تخصص اطفال، نیازی به چکاپشون نداشتم

خلاصهههه هر بار پیچوندمش

از اخر یه بار راستشو گفتم رک بهش😅😅 دیگه ول کرد منو

روز سوم تا پنجم باید بری بهداشت برای ازمایش تیروئید از کف پا میگیرن 

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊

از هفته 27ذب بعد باید ب تکوناش دقت کنی گمنم همین نگرانی رو زیاد داشتم تا چند روز پیش از گروهی پرسیدم و اونجا گفتم ک میگن هر ساعت باید 5 بار تکون بخوره،، آخه بضی وقتا خب نی نی خوابه؟ 

هر کی ی چیزی از خودش میگه گتا این ک یکی از مدیران گفت بعد هر بار غذا خوردن باید تکون بخوره، از رو این دقت کن الان اینجوری خاطر جمع ترم

آخه هر دفه هر کی یچیزی میگفت

مرسی از اطلاعات خوبت دوست عزیز به پهلو میخوابم تکون میخوره ولی هفت بار بهید قطعی باشه حتما این برام ...

نه به طور متوسط میگن یه بار یه تکون میخوره یه با بیست بار ولی به طور متوسط میگن ده بار یعنی اگه در روز پنج تا دوساعت به پهلو بخوابید یه بار ده تا لگد بزنه چهار بار دیگه رو سه چهارتا بچه مشکل نداره ولی شما الان رفتین خانه یا همون لانه بهداشت دیدین بچه سالمه دیگه