2703
2553
عنوان

حرکات جنین

95 بازدید | 21 پست

سلام دوستان من از هفته ۱۶ حرکت جنین حس کردم ولی کم الان هفته ۱۹ بارداریم رفتم بهداشت میگه وقتی به پهلو میخوابی باید ۷ بار تکون بخوره من گفتم یعنی کمتر از هفت بشه چی میشه میگه به دکترت بگو من گفتم بهش شاید خواب باشه برای بعضی توی هفته شاید تکون نخوره کسی اطلاعاتی داره بهتر از این منم خیالم راحت بشه

عزیزم برای هفته 19 هنوز خیلی زوده 7 بار بخواد تکون بخوره

متاسفانه کارمندای بهداشت خیلی بیسوادن و فقط استرس به آدم وارد می کنن

من سر این یکی اصلا نرفتم بهداشت پرونده تشکیل بدم

آخرین پرنده را هم رها کرده ام، اما هنوز غمگینم... چیزی در این قفسِ خالی هست، که آزاد نمی شود...                

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بهداشتی های بیسواد 😑😑😑

از هفته ۲۷ باید چک بشه

اصلا چرا بهداشت میری وقتی دکتر هست؟!

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
2456
بهداشتی های بیسواد 😑😑😑 از هفته ۲۷ باید چک بشه اصلا چرا بهداشت میری وقتی دکتر هست؟!

میگن فردا واکسن گرونه بهداشت واکسن سر موقع هست قیمتش کمه فردا بهت گیر میدن از این حرفا

میگن فردا واکسن گرونه بهداشت واکسن سر موقع هست قیمتش کمه فردا بهت گیر میدن از این حرفا

نشنیدم تا حالا!

من سر بچه اولمم سال ۹۵ نرفتم

سر اینم نرفتم 

اعصابشونو ندارم

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
2714

ایشون درست منظورشونو نگفتن شما هر وقت خواستین بچه تکون بخوره یک یا دو لیوان اب خیلی خنک میل کنید بچه شروع به حرکت می کنه و البته معیار تعیین سلامت جنین سونوگرافی و کنترل ضربان قلب جنینه اما اگه یک بار به پهلو خوابیدین ودر عرض دوساعت بچه تکون نخورد یا هفت بار لگد نزد برید ضربان قلب بچه رو چک کنید طبیعتا اگه رفتین پیش دکتر و ضربان قلب و میزان مایع اموینیوتیک طبیعی بود دیگه این روش اعتباری نداره

ایشون درست منظورشونو نگفتن شما هر وقت خواستین بچه تکون بخوره یک یا دو لیوان اب خیلی خنک میل کنید بچه ...

مرسی از اطلاعات خوبت دوست عزیز به پهلو میخوابم تکون میخوره ولی هفت بار بهید قطعی باشه حتما این برام سواله

واکسن آزاد میزدی

نه رایگان مرکز بهداشت میزدم😀😀😀

2706