2737
2734
عنوان

من موندم کی گفته گلزار صدا داره ک رفته اونور

| مشاهده متن کامل بحث + 451 بازدید | 39 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چون جزء ده خوشتیپ جهانه و سوپر استاره حالا چون ما از صداش خوشمون نمیاد دلیل نمیشه اون نخونه  ...

کجا گفتن؟؟؟؟

سوپراستار؟؟؟؟؟تا تعریف از سوپراستار چی باشه!!!

گلزار فقط به بچه پولداره که فکر میکنه با اخم کردن خیلی جذابه!!!

واقعا هیچ استعدادی نداره جز بچه مایه دار بودن

حجاب یعنی خیابان ادامه اتاق خواب نیست!!!بلکه جای کار و تلاش و ترقی جامعه است
2731
کجا گفتن؟؟؟؟ سوپراستار؟؟؟؟؟تا تعریف از سوپراستار چی باشه!!! گلزار فقط به بچه پولداره که فکر میکنه ...

گلم وقتی یه بازیگر رکورد فورش یه فیلم رو جا ب جا کنه و هر فیلمی بازی کنه پرفروش بشه اون سوپر استاره مث اینکه اخبار سینما رو دنبال نمیکنی

درضمن خیلی از بازیگرای دیگه هم استعداد ندارن یا  کارای متفرقه میکنن ک اصلانم جالب نیس انا این بیچاره فقط افتاده  رو زبونا

گلم وقتی یه بازیگر رکورد فورش یه فیلم رو جا ب جا کنه و هر فیلمی بازی کنه پرفروش بشه اون سوپر استاره ...

پرفروش بودن فیلم رو بله ولی من اونو سوپراستار نمیدونم

به خاطر چهره و جذابیتش بوده فقط ...هنر بازیگری صفر

سوپراستار واقعی از نظر منتقدان سینما کسی ه مثل نوید محمدزاده...با نقش زندگی میکنه یا قبل ترش شهاب حسینی

پرفروش بودن فیلم رو بله ولی من اونو سوپراستار نمیدونم به خاطر چهره و جذابیتش بوده فقط ...هنر بازیگر ...

مهم نظر منو شما تنها نیست استقبال میلیونیه ک سوپر استار رو مشخص میکنه 

بعدش اشخاصی ک اسم بردین بیشتر تو سینماهای هنر وتجربه فعالیت میکنن معلومه ک بهترن بحث ما مقایسه نبود 

2738
مهم نظر منو شما تنها نیست استقبال میلیونیه ک سوپر استار رو مشخص میکنه  بعدش اشخاصی ک اسم بردین ...

محمدزاده و شهاب حسینی تو هنر و تجربه ان؟؟😐😐😐

من دیگه حرفی ندارم

در ضمن سلیقه مخاطب رو هم تهیه کنندگان فیلمها میسازن

زمان جوونی گلزار واقعا سینما آبگوشتی و عشق و عاشقی رو بورس بودگلزار هم خریدار داشت

ولی الان اینطور نیست...دیگه خریدار نداره و دلش به طرفدارای کم سن و سالش خوشه