2410
2553

ادم انقدر تباه!کدوم اسکوعلی صدای تیلور سوئیفت ول میکنه میره اجرای گلزار!!!چون اقا چشماس سبزه!!!!

در تاریخ1399/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد🥰😘🤩

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بابا جریان اینکه که تو ایران دخترا به عشق گلزار میرن کنسرتش

پسرا به عشق دخترا

خودشم فکر میکنه صداش خوبه😐😐😐😐

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
2720
2714

دخترا به خاطر قيافه اش ميرن

پسرا هم به خاطر دخترا ميرن

واسه همين شلوغ ميشه كنسرتاش

وگرنه كسى به صداى عنش كارى نداره

بگو ستاره دردانه                                            در انزواى رصدخانه                                         كدام كوزه شكست آنروز؟                                  كه با گذشتن نهصد سال                                 هنوز حلقه دستانش به دور گردن خيام است....
بابا جریان اینکه که تو ایران دخترا به عشق گلزار میرن کنسرتش پسرا به عشق دخترا خودشم فکر میکنه صداش ...

اصلا پرستیژ نداره

در تاریخ1399/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد🥰😘🤩

بابا گلزار اون قدیما هم خواننده بود

با گروه آریان می خوند، باز فیلش یاد هندوستان کرده😄

کلا بازیگرا خواننده میشن، خواننده ها فوتبالیست می شن، فوتبالیست ها بازیگر میشن، خوشجالن دیگه برا خودشون😆

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!

خخخ....ملت بیکارن دیگه گوشش میدن

فقط 4 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥

الان  جی اف اون پسره میره کنسرت داغون میشه ذهنیتش از موسیقی ایران

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇
2706