2737
2739
عنوان

مامانی وارد به شیر خشک نوزاد به من کمک کمید

| مشاهده متن کامل بحث + 2818 بازدید | 20 پست
من ببلاک دادم یبوست شدید گرفت منم مقعدشو چرب میکنم همش انقد زور میزنه به خودش میپیچه کبود میشه بچم& ...

اره فلافل من دو هفتست اپتامیل یک میدم ببلاک نخریدم گفتن عوض نکن بذار یکم بگذره الان در روز چند بار خودش دسشوییشو میکنه لازم به چرب کردن نیست همینو ادامه میدم

خدایا بخاطر دسته گلی که بعد چهارسال بهم عطا کردی شکرگزارتم . هرچند نمیشه جای شکرشو بجا اورد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من بچم هفته ۳۳ بدنیا اومد از اول شیرخشک نان دادم تا سه ماه اول یبوست داشت و ب توصیه پزشکش اصلا شیرشو عوض نکردم با تحریک مقعدی مدفوع میکرد بعدش خودش خوب شد الانم شش ماهشه

خواستنمو دیدی! حالا بشین نخاستنمو ببین

منم برا پسرم همه نوع شیر خشک امتحان کردم فقط ببلاک خوب بود نه نفخ کرد نه یبوست شبها یه بار سر شب می دادم قشنگ مثل ادم بزرگها می خوابید تا صبح

پسرم امیررضا و دخترم آیسان نفسهای من و باباشون هستن  خدا جونم حفظ شون کن برامون آمین  
2731
اره فلافل من دو هفتست اپتامیل یک میدم ببلاک نخریدم گفتن عوض نکن بذار یکم بگذره الان در روز چند بار خ ...

برا من با اپتامیل روزی دوبار پی پی میکنه ولی همچنان به شلیه روزای قبل یبوستش نیست، یه کم سفته بازم زور میزنه😔

🔵🔵🔵وزن اولیه 
برا من با اپتامیل روزی دوبار پی پی میکنه ولی همچنان به شلیه روزای قبل یبوستش نیست، یه کم سفته بازم ز ...

درست میشه صبر داشته باش هنوز یکماهش نشده

خدایا بخاطر دسته گلی که بعد چهارسال بهم عطا کردی شکرگزارتم . هرچند نمیشه جای شکرشو بجا اورد