2703
2553

پسر من هفته ۳۵ بدنیا اومد از اول شیرخشک پری اپتامیل دکتر بهش داد از ده روزگی مدفوعش سفت شد که با گلیسیرین مدفوع میکرد میگفتن چون پری اپتامیل روغنیه اینجوری میشه وزنش الان ۳.۸۰۰شده و دکتر گفت میتونی اپتامیل یک بدی از وقتی میدم مدفوعش زیاد شده و اینکه کولیک هم داره فشار میده گریه میکنه نمیدونم یعنی شیر بهش نیفتاده ؟خدایا چقدر سخته بچه داری 

خدایا بخاطر دسته گلی که بعد چهارسال بهم عطا کردی شکرگزارتم . هرچند نمیشه جای شکرشو بجا اورد 

داشتم تایپ میکردم دو ساعت گفت این تاپیک قفله😐

عزیزم یکم روغن زیتون یا کنجد بریز تو شیرش بعدم با دکترش درمورد یبوستش حرف بزن.

خواهر زادم مارک نان رو نمیخورد ولی اپتامیل رو میخوره بعضی شیرها با معده بچه نمیسازه اگه نخورد با مشورت پزشک عوضش کن اپتامیل چند نوع هست بهترین مارک بین شیرخشک ها اپتامیله

🖤🖤ایرانم درد میکند🖤🖤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
برا من فقط ببلاک کار ساز بود 

اپتامیل بهش داده بودی؟

خدایا بخاطر دسته گلی که بعد چهارسال بهم عطا کردی شکرگزارتم . هرچند نمیشه جای شکرشو بجا اورد 
برای پسر من آپتامیل خییلی خوب بود سوپرامیل هم شیر خوبی بود

الان بهش اپتامیل یک میدم مدفوعش زیاد شده بعد هر خوردن شیر دفع داره

اپتامیل بهش داده بودی؟

اره اپتامیل دادم نان دادم اخرشم خودم بعد تحقیق تصمیم گرفتم ببلاک بدم  از همون شب دل درد و نفخ تعطیل شد دیگه

دخترم رُز 🌹یه روز به دنیا میاد😍😍  خدا دید خیــــــــــــلی دختر دوستم بهم دوتا پسر داد 🤪🤪🤪🤪🤪

مشکلم اینه درد زیاد داره همش به خودش میپیچه بخدا دیگه اعصاب برام نمونده

2714
اره اپتامیل دادم نان دادم اخرشم خودم بعد تحقیق تصمیم گرفتم ببلاک بدم  از همون شب دل درد و نفخ ت ...

توروخدا ؟ببلاک کامفورت دادی؟وزن گیریش خوب بود؟اصلا دکتراهم چیزی بهم نمیگن

مشکلم اینه درد زیاد داره همش به خودش میپیچه بخدا دیگه اعصاب برام نمونده

درست مثل پسر من همش به خودش میپیچید هیچی هم کارساز نبود پدرم در اومد 😩

دخترم رُز 🌹یه روز به دنیا میاد😍😍  خدا دید خیــــــــــــلی دختر دوستم بهم دوتا پسر داد 🤪🤪🤪🤪🤪
توروخدا ؟ببلاک کامفورت دادی؟وزن گیریش خوب بود؟اصلا دکتراهم چیزی بهم نمیگن

ببلاک  ساده همون یک و دادم بعد شش ماه دو دادم عالی بود پسرم کلا خوابش کم بود از اول اون چند ساعت هم که میخوابید دل درد داشت بعد ببلاک خوب شد وزنشم قدش بلنده من میگفتم لاغره دکترش میگفت  دو کیلو چاق باید لاغر شه😒

ببلاک  ساده همون یک و دادم بعد شش ماه دو دادم عالی بود پسرم کلا خوابش کم بود از اول اون چند ساع ...

پس ببلاک میخرم ببینم بهش میفته اینو که میخوره دلدردش زیاد شده . ببلاک مدفوعشو سفت نکرده؟

دختر منم از اول شير خشكيه

ابتاميل ميدادم زود زود دسشوي ميكرد

نان ميدادم نفخ ميكرد داد ميزد

خلاصه با مشورت از چندين نفر سوپراميل دادم كه الحمدالله بهش ساخت 

هم سبكه هم تپل ميكنه

دخترم الان ١٥ ماهشه همونو ميخوره

قرار من با خدا اين شدكه.....من چشمهامو ببندم...دستمــٌ بذارم تو دست خدا وباهاش برم جلو....خٌـــدايا توي مسير دستمو ول نكني....مواظب سنگـاي جلوي پام باشي....من تا جايي چشمامو باز نگه داشتم كه ميدونستم چي خوبه و چي بد....ولي از اين به بعدش با تو.....من اسمشو ميذارم دوستي و تكيه به تو.....و تو اسمشو بذار تَوكٌـــل...ميدونم از توكل به هركس پشيمون ميشم ولي از توكل به تـــو هرگـــز....مواظبمون باش و هوامونو داشته باش❤️
پس ببلاک میخرم ببینم بهش میفته اینو که میخوره دلدردش زیاد شده . ببلاک مدفوعشو سفت نکرده؟

نه معمولی بود بخر ببین انشالله که برا نی نی توام خوب میشه

من ببلاک دادم یبوست شدید گرفت منم مقعدشو چرب میکنم همش

انقد زور میزنه به خودش میپیچه کبود میشه بچم 

حالا گفته اپتامیل بگیر ببینم میسازه بهش یا نه 😖😖 

خدایی سخت ترین کار دنیا بچه داریه

🔵🔵🔵وزن اولیه 
2706