2733
2739
عنوان

بچه ها به من حق میدید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 290 بازدید | 26 پست
اخه واقعا شاید خانواده شوهرش براشون مهم نباشه منو ببینن ما که اصلا باهاشون در ارتباط نیستیم ، حتی شو ...

اره ولی می دونی تو طول سال که شما از خانوادت دوری چقدر برا خواهرت همه جا به خصوص جلو خانواده همسرش افتخار امیزه که شما یه جای خوب دارید زندگی می کنین و موفقین

هر چند رابطه تون با خانواده شوهر خواهر کم باشه ولی باز برا خواهرتون یه حس خوبه

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!
من به شما حق میدم ناراحت بشین. ولی حق نمیدم واسه خواهر تعیین تکلیف کنین. اون مختاره هر جور که میپسند ...

بله حق با شماست خونشه اختیارشو داره،  ولی بعد مهمونی همش دلش میخواد من بگم واااای خیلییییی خووووش گذشت خیلیبییی عااالی بود، خداییش خیلی هم پذیراییش مفصله، ولی من واسه خوردن نمیرم خونش، واسه این میرم که پیشش باشم نه که‌گارسن بقیه مهمونا باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره بنظرم کاملا حق داری ولی اونم مهمونی خودشه دیگه.شما اهمیت نده اصلا به اون یه شب.بقیه ی روزایی که ...

اره درسته مهمونی خودشه، دیگه اهمیتم بدم فایده نداره چون به حرفم گوش نمی کنه، ولی من واقعا معذب میشم کلی ادم غریبه جمع کنه

بله حق با شماست خونشه اختیارشو داره،  ولی بعد مهمونی همش دلش میخواد من بگم واااای خیلییییی خووو ...

خواهر منم اینجوریه. مدلشه دیگه. اینجوری احساس خوب بودن و رضایت بهش دست میده. منم یه چند باری سعی کردم باهاش صحبت کنم که انقدر به اینکه ملّت بیان بریزن و بپاشن و به به و چه چه کنن اهمیت نده، ولی دیدم این چیزیه که باهاش خوشحاله. منم نباید سعی کنم تغییرش بدم. دیگه منم تعریف میکنم نمیزنم تو ذوقش.

2731
ی شبه ب دل نگیر .لابد ی چیزی نیگن ک باهام دعوت نیکنه

بعید میدونم اصلا برای خانواده شوهرش هیچ اهمیتی داشته باشه اومدن من، ولی خواهرم به زور میخواد مهمونی بزرگ بگیره 

خب معمولا اینجوریه... هر کی از خارج میاد تو مهمونیا همه رو دعوت میکنن. هدف هم اهمیت دادن و ارزش گذاش ...

درسته ولی من خودم یه شب شام همه فامیل رو رستوران دعوت میکنم و همه رو میبینم، ولی لزومی نداره دیگه اون ادمها گه باهاشون صمیمی هم نیستم دوباره پا شن بیان مهمونی خواهر من 

2740
دم خواهرت گرم ح اقل یه مهمونی واست میده برو قدرشو بدون

اره دستش درد نکنه قدرشو میدونم بخاطر همین میخوام بخاطر من خسته نشه با پذیرایی از کلی مهمون

اره ولی می دونی تو طول سال که شما از خانوادت دوری چقدر برا خواهرت همه جا به خصوص جلو خانواده همسرش ا ...

بله  ، باید سعی کنم بیشتر خواهرم رو درک کنم، من واقعا همش سرم تو زندگی خودمه 

خواهر منم اینجوریه. مدلشه دیگه. اینجوری احساس خوب بودن و رضایت بهش دست میده. منم یه چند باری سعی کرد ...

شما خیلی خواهر خوبی هستید

به قول شما مدلش اینجوریه، اگه واقعا خواهرم با  این کارها خوشحال میشه،  باشه تو ذوقش نمیزنم ، 

هرچي باشه خارج كشوري خواهر منم بود يكم زير زيركي پز ميدام😉😉

خارج کشور خبریم نیست ایران دو نفر باید کار میکردیم اینجا هم همین طور دو نفر باید کار کنیم هییییی.....