2703
2553
عنوان

بچه ها به من حق میدید؟

290 بازدید | 26 پست

بچه ها من خارج از کشور زندگی میکنم  معمولا هر ۱۸ ماه یکبار میام ایران دیدن خانوادم، طبیعتا چون مدت زیادیه که خانوادم رو ندیدم دوست دارم همه وقتم رو با اونا بگذرونم،  ولی خواهرم که هر ۱۸ ماه یکبار یک شب شام منو دعوت میکنه هر دفعه کلی آدم متفرقه غیر از خانواده خودمون رو هم دعوت میکنه، مثلا اخرین بار فامیل شوهر خودشو هم دعوت کرد!!! ولی من دوست دارم فقط خانواده خودمون باشن تو مهمونیش، دفعه قبلم بهش گفتم ولی بازم کار خودشو میکنه. وقتی من نیستم خب ۱۸ ماه وقت داره هر کی رو دلش خواست دعوت کنه ولی انگار من اهمیتی براش ندارم که فقط من مهمونش باشم انگار باید کلی ادم جمع کنه تا براش بصرفه زحمت بکشه و مهمونی بگیره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

اره بنظرم کاملا حق داری ولی اونم مهمونی خودشه دیگه.شما اهمیت نده اصلا به اون یه شب.بقیه ی روزایی که هستی رو با خانوادت خوش باش

فقط 7 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در پیکر من دو قلب دارد ضربان🥺🤰حذف تاپیک
2714

خب معمولا اینجوریه... هر کی از خارج میاد تو مهمونیا همه رو دعوت میکنن. هدف هم اهمیت دادن و ارزش گذاشتنه. حالا یه شب شلوغ پلوغی که خوبه همه کسایی که از اونور میان دوست دارن اینجور مهمونیا رو

اون که رفته دیگه هیچ وقت نمیاد...
احتمالا میخواد پز شما رو بده به اونا عیب نداره حالا یه شب تحمل کن بقیه شبها فقط خانواده خودت رو بب ...

اخه واقعا چیز قابل پز دادنی نیستم، اونا هم که خارج نرفته نیستن 

داره کلاس تو رو میذاره واسه خانواده شوهرش ، درکش کن😉

اخه من فقط یک شب خونش هستم،  همش خواهرم شده گارسن بقیه، اصلا یک دقیقه هم پیش من نمی شینه،  به زور دو تا عکس یادگاری میتونیم بگیریم 

شبای دیگه با خواهرت برو بیرون و یا با اعضای خونوادت فقط حالا اون یه شبو خواهرتم ذوق داره شاید همه ش ...

اخه واقعا شاید خانواده شوهرش براشون مهم نباشه منو ببینن ما که اصلا باهاشون در ارتباط نیستیم ، حتی شوهر خواهرم با شوهر من سال تا سال فقط در حد تبریک عید حرف میزنن،  منظورم اینه که واقعا رابطه مون خیلی کمه

2706